Dale Carnegie Akademi

Kurumlarda Bireylere Yönelik Çözümlerimiz
Etkin liderliğin bir lüks değil kurumların başarısı için temel bir gereksinim olduğunu biliyoruz. Yeni liderlerin ise 'işi yapmak'tan takımlarına 'liderlik etmeye' geçiş konusunda pek çok açıdan desteklenmeye ihtiyaçları vardır.
Sonuçlara Ulaştıran Liderlik Programı, tecrübeli liderlerin ihtiyaç duyduğu becerileri ve davranışları birleştirirken, aynı zamanda ilham veren bir lider olmak için gereken doğru tutumları benimsetmeye odaklanmaktadır.
İletişim amacınız ister ikna etmek, ister satış yapmak ya da ilham vermek olsun, sizi rakiplerinizden ayıracak olan şey sunumunuzdur. Sunumda Dönüm Noktası'da dönüşümünüzü program esnasında gözlemlersiniz.
İkna etmek, stresi yönetmek ve değişimi ele almak konusunda daha yetkin hale geldikçe, inisiyatif almak ve inovatif olmak konusunda başkalarına ilham kaynağı olduğunuzu ve iletişim becerilerinizi geliştirdiğinizi göreceksiniz.
Satış profesyonelleri, uzun süreli olumlu sonuçlar elde etmek için müşterileriyle iyi ilişkiler kurmak durumundalar.
Müşteriler artık gerçekleri duymak istiyorlar.
Peki, satış profesyonellerinin bilgiye erişimin kolaylaştığı yeni dünyada yeri ne olacak?
Eğitim gelişim faaliyetlerinden sonra, edinilen bilgi ve deneyimlerin davranışa dönüşmesi, iş sonuçlarına yansıyabilmesi için yapısal bir tutundurma yöntemine ihtiyaç vardır.

Dale Carnegie İş Koçluğu Sertifika Programının iki modülünden ilki olup, başarıyla tamamlayan katılımcılar 75 Saatlik ICF Akredite ACSTH Sertifikası alacaklardır.

Dale Carnegie İş Koçluğu Sertifika Programının ikinci modülü olup, başarıyla tamamlayan katılımcılar 242 saat süreli ICF Akredite ACTP Katılım Sertifikası alacaklardır.
Liderlerin önce kendi beyinlerinin işleyişini anlamalarının, hem değişimi hem ekiplerini yönetmeleri, hem de kendileri ve ekipleri için en yüksek motivasyonu sağlamaları açısından kritik önemdedir.
Çalışmalar, güven duygusunun yüksek olduğu kültürde çalışanların %74 daha az stres yaşadıklarını ve %50 daha üretken olduklarını ortaya koymaktadır.

Kurum içinde terfiler, yetenek havuzu oluşturulması, tüm çalışanların performans gelişimi objektif değerlendirme sonuçlarına göre yapılmalıdır.

Mezunlar Neler Diyor?

Binlerce kuruluşun ve milyonlarca kişinin işlerini, kariyerlerini ve geleceklerini yönetmesine yardımcı olduk.

Austin Kapetanakis, CheapOair

Serrinea Granville, JPMorgan

Topher Olsen, Alliance Residential

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Yöntemleriyle İlgili 30'dan Fazla Prensip

Dale Carnegie’nin nasıl etkili, daha iyi bir lider olabilmeyi, stres ve endişenin üstesinden nasıl gelineceği konusunda yol gösterici ilkeler içeren cep rehberi.

  • Tenkit etmeyin, ayıplamayın, şikâyet etmeyin.
  • Dürüstlük ve içtenlikle takdir edin
  • Karşınızdaki kişide güçlü bir istek uyandırın.
  • İçtenlikle ilgilenin.
  • Gülümseyin.
    ...

Misyonumuz

Dale Carnegie'nin kendini dönüştürmenin gücüne olan inancı, bir yüzyıldan uzun süredir milyonlarca başarı öyküsüne sıçrama tahtası oldu. Misyonumuz, her yerde insanlara hem profesyonel hem de kişisel olarak daha iyi, daha zengin, daha tatmin edici ilişkiler ve daha iyi bir yaşam biçimi sağlamaktır.
Bireysel Çözümler Bilgi Talebi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon: İstanbul
• Saat:
9:00-16:00
• Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022
Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: