Kurumlarda Bireylere Yönelik Çözümlerimiz
Etkin liderliğin bir lüks değil kurumların başarısı için temel bir gereksinim olduğunu biliyoruz. Yeni liderlerin ise 'işi yapmak'tan takımlarına 'liderlik etmeye' geçiş konusunda pek çok açıdan desteklenmeye ihtiyaçları vardır.
Sonuçlara Ulaştıran Liderlik Programı, tecrübeli liderlerin ihtiyaç duyduğu becerileri ve davranışları birleştirirken, aynı zamanda ilham veren bir lider olmak için gereken doğru tutumları benimsetmeye odaklanmaktadır.
İletişim amacınız ister ikna etmek, ister satış yapmak ya da ilham vermek olsun, sizi rakiplerinizden ayıracak olan şey sunumunuzdur. Sunumda Dönüm Noktası'da dönüşümünüzü program esnasında gözlemlersiniz.
İkna etmek, stresi yönetmek ve değişimi ele almak konusunda daha yetkin hale geldikçe, inisiyatif almak ve inovatif olmak konusunda başkalarına ilham kaynağı olduğunuzu ve iletişim becerilerinizi geliştirdiğinizi göreceksiniz.
Satış profesyonelleri, uzun süreli olumlu sonuçlar elde etmek için müşterileriyle iyi ilişkiler kurmak durumundalar.
Müşteriler artık gerçekleri duymak istiyorlar.
Peki, satış profesyonellerinin bilgiye erişimin kolaylaştığı yeni dünyada yeri ne olacak?
Eğitim gelişim faaliyetlerinden sonra, edinilen bilgi ve deneyimlerin davranışa dönüşmesi, iş sonuçlarına yansıyabilmesi için yapısal bir tutundurma yöntemine ihtiyaç vardır.

Dale Carnegie İş Koçluğu Sertifika Programının iki modülünden ilki olup, başarıyla tamamlayan katılımcılar 75 Saatlik ICF Akredite ACSTH Sertifikası alacaklardır.

Dale Carnegie İş Koçluğu Sertifika Programının ikinci modülü olup, başarıyla tamamlayan katılımcılar 242 saat süreli ICF Akredite ACTP Katılım Sertifikası alacaklardır.
Liderlerin önce kendi beyinlerinin işleyişini anlamalarının, hem değişimi hem ekiplerini yönetmeleri, hem de kendileri ve ekipleri için en yüksek motivasyonu sağlamaları açısından kritik önemdedir.
Çalışmalar, güven duygusunun yüksek olduğu kültürde çalışanların %74 daha az stres yaşadıklarını ve %50 daha üretken olduklarını ortaya koymaktadır.

Kurum içinde terfiler, yetenek havuzu oluşturulması, tüm çalışanların performans gelişimi objektif değerlendirme sonuçlarına göre yapılmalıdır.

İş sonuçlarını sürdüren bir yaklaşım

Güçlü Etki: Zaman Yatırımınızın Geri Dönüşü

 • Programlarımız, performansınızı ve etkinizi, farkındalığınızı artırmak için tasarlanmıştır

 • Eğitmenler kolaylaştırılmış alıştırmaları, bireysel sunumları, durumsal koçluk, gerçek zamanlı geri bildirim ve emsal durumları göstererek birleştirir

 • Tüm potansiyelinizi ortaya çıkaran takdir edici sorgulama yaklaşımı

Güven: Yüksek Kalitenin Mirası

 • Dünya çapında 9 milyondan fazla mezun

 • Eğitmenlerimiz, 100 yılı aşkın süredir olduğu gibi, benzersiz şekilde kişisel ve profesyonel gelişiminize adanmıştır.

 • ISO 9000 sertifikasına sahibiz

 • SHRM ve ATD dahil sektörün önde gelen üye kuruluşlarıyla stratejik ortaklıklar

En Son Düşünce Liderliğini Kazanın

 • "Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı" kitabında belirtilen zamanın ötesindeki ilkelerden öğreneceksiniz.

 • Çalışan bağlılığı, liderlik ve mesleki gelişim üzerine devam eden araştırmalarımız, öğrenme deneyiminize entegre edilmiştir.

Yerel Seçenekler: Küresel İz

 • Sektörde açık ara en fazla olan 85 ülkede ve 30 dilde 200'den fazla lokasyonda verilen kurslar arasından seçim yapın.

 • Eğitim ofisleri merkezi bölgelerde bulunur ve programınıza uyacak kolaylık ve esneklik için çok sayıda kurs tarihi ve süresi sunar.

Bireysel Çözümler Bilgi Talebi