Dale Carnegie Türkiye

Performans Değişimi Yolculuğu™

Dale Carnegie deneyimi ilk dokunuş ile başlayıp takip ve davranışları etkileyen bir destek süreci ile devam ederek katılımcıları gelişim yolculuklarına bağlar. Metodolojimiz kalıcı performans değişimi için ihtiyaç duyulan beceri ve alışkanlıkların gelişimini destekler. Duygusal değişimin de davranış değişikliği kadar önemli olduğuna inanırız. Performance Değişim Yolculuğumuz™ performans artışını tetikleyen gelişim programları tasarlamak konusunda bize rehberlik eder.

 Dönüşüm Yöntemimiz

Performans Değişim Yolu

Dale Carnegie’s Performance Change Pathway™

Dale Carnegie’nin Performans Değişim Yolculuğu™ beş anahtar bileşenden oluşur: Girdi, Farkındalık, Deneyim, Tutundurma ve Çıktı. Bu bileşenler eğitim programlarımızın tasarımını ve aktarım biçimini belirler. Bu yaklaşımımız, kurumsal sonuçlar için kesintisiz bir gelişim yolculuğunun temel formülüdür.

iMap Süreci

Öncelikle kurumunuz için stratejik bir vizyonun ana hatlarını belirleyip, ardından bu vizyon için çalışırken karşı karşıya kalabileceğimiz engelleri ortaya çıkarıyor ve bu şekilde net bir stratejik vizyon geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Gerçekte netleştirmemiz gereken işte tam da bu engellerdir.

Artık, karşılaşacağınız engelleri de bildiğimize göre, bugün kurumunuzun tam olarak nerede olduğunu anlamak için şeffaf bir inceleme yapabilir ve böylece hedeflerinize daha etkili bir şekilde yönelebiliriz. Çıtanız belirlendikten ve bir plan hazırlandıktan sonra, kurumunuzun tüm ihtiyaçlarını destekleyen özel bir gelişim çözümü tasarlayabiliriz.

Olumlu değişim, ancak bir takım çabası ile olabileceğinden, genel şirket vizyonunuz ile ilgili düşüncelerini duymak, kapanması gereken yetkinlik boşluklarını bulmak ve değişimi destekleyebilecek veya zayıflatabilecek tutumları keşfedebilmek için her seviyedeki çalışanla görüşüyoruz.

Dale Carnegie Akademi, insanları değiştirir, böylece onlar kurumlarını değiştirecek ve sonrasında dünya değişecektir. İlerleme, dönüşümün gücü tarafından yönlendirilir ve zihinde başlar. Çözümlerimiz ölçülebilir sonuçlar verir ve çalışanlarınız aracılığıyla kurumsal hedeflerinize ulaşmak için belirlediğimiz yetkinliklerle doğrudan eşleşir.

Eğitimimiz, uzun vadeli davranış değişikliğini yükseltmeye ve her ölçekteki işletmelerde duygusal ve entelektüel katıl

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: