Dale Carnegie Türkiye

Eğitim Faaliyetleri / Marka Eğitimlerimiz / Eğiticinin Eğitimi Programı

Eğiticinin Eğitimi Programı

Bu program, istekli ve deneyimli eğitmenler içindir ve katılımcıları birinci sınıf eğitimcilere dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Hakkında

  • Profesyonel sunumlar planlayın ve düzenlemek
  • Kendi doğal ve rahat iletişim tarzınızı geliştirmek
  • Fikirlerinizi başkalarına ilham veren netlik ve güçle iletmeyi öğrenmek
  • Açık, kapsayıcı ve teşvik edici bir öğrenme ortamı yaratmak
  • Zorluklara, katılımcılar için zafer ve başarıya ulaşacak şekilde yaklaşmak
  • Katılımcıları güçlendirmek ve onları sürekli iyileştirmeye yönlendirmek için koçluk yapmak ve geliştirmek

Kimler Katılmalı?

Süre

Popüler formatlar şunları içerir: 8 hafta boyunca haftada bir kez, ardı ardına 3 gün ve 12 hafta boyunca haftada bir kez.

SÜRE

8 Oturum

Bu standart programdır ve tüm versiyonlar bu seçenekten geliştirilir. Bu, 8 kişisel seansla şahsen teslim edilir. Belirli lokasyonlarda çevrimiçi olarak Farkındalık ve Sürdürülebilirlik Oturumları da sunulmaktadır.

Süre

3 gün

Bu, yüz yüze 3 günde gerçekleştirilen yoğun bir daldırma deneyimidir. Tüm içerik, üç gün tamamlandıktan sonra düzenlenen bir sürdürme oturumunda raporlanan iki taahhüt raporu (biri stresi kontrol etme ve biri insan ilişkileri taahhüdü) ile ele alınmaktadır. Bu seçenek, hızlı sonuç almak isteyen ve zaman baskısı altında olan kişiler için idealdir.

SÜRE

12 Oturum

Bu genişletilmiş versiyon, daha fazla koçluk ve uygulama, düşünme (doğaçlama konuşma), inançla iletişim kurma, daha hevesli ve olumlu bir tutum için hedef belirleme, diğer faaliyetlerle birlikte insan ilişkileri sorumluluğunu pekiştirmek için ek modüller sağlar. Becerileri uygulamak için daha fazla zaman tercih ediyorsanız, bu sürüm aşağıdakiler için iyi bir seçenektir.
Ne Öğreneceksiniz?

Bu eğitimi tamamlayan katılımcılar, ilgi çekici ve etkili eğitim programlarını kolaylaştırabilecek ve son derece etkileşimli bir öğrenme ortamı yaratma becerilerine sahip olacaklardır.

Program, katılımcıların İş Bağlamı Oluşturma, Koçluk, Sunum, Zorlayıcı Hedef Kitleyi Yönetme ve çok daha fazlasını içeren temel eğitim yetkinliklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

 Neden Öğrenmek İstiyorsunuz?

Dale Carnegie eğitmeni, katılımcılara alıştırmalar aracılığıyla koçluk yapar ve yüksek düzeyde etkileşimli bir öğrenme ortamı yaratmak için ihtiyaç duydukları becerileri uygulamalarına yardımcı olur. Yol boyunca, katılımcılar kendi koçluk tekniklerini mükemmelleştirmeye yardımcı olmak için gözlem güçlerini öğrenir. Katılımcılar ayrıca, zorluklarla başa çıkmak için özel araçlar kazanır ve ilgi çekici ve etkili eğitim programlarını kolaylaştırırlar.

 Size Nasıl Yardımcı Olacak?

Kendi firmalarında firma personeline in-house / kurum içi eğitim veren eğitmenler, eğitim görevlisi veya serbest eğitmen olarak görev yapmakta olanlar veya görev almak isteyenler eğitime katılabilir.

Program, hem deneyimli hem de acemi eğitmenlerin katılımcı, eğlenceli ve kalıcı bir etkisi olan Eğitimi kolaylaştırmak için ihtiyaç duydukları becerileri geliştirmelerine yardımcı olur.

Dale Carnegie Metodolojisi

Dale Carnegie® metodolojisi, işe yaradığını kanıtlayan binlerce referansla zaman içinde test edilmiştir. En başından itibaren, bireysel düzeyde, esnek hedefler belirleyeceksiniz ve sosyal öğrenme ortamının desteği, yüksek eğitimli kolaylaştırıcıların ‘anlık’ koçluğu, taahhütlere karşı hesap verebilirlik ile ilerleme kendiniz ve başkaları tarafından görülebilecektir. Dale Carnegie® metodolojisinde, zayıf yönlerimizi yenmek için güçlü yönlerimizi geliştirmeye odaklanırız. Herkesin doğuştan mükemmelliğe sahip olduğuna ve bunun sadece tanımlanması ve beslenmesi gerektiğine inanıyoruz.

Özellikler

   eVolve nedir?

eVolve, deneyim, sosyal işbirliği, pratik ve gerçek dünyada uygulama yoluyla beceriler geliştirmek için tasarlanmış dönüşümsel bir öğrenme platformudur. eVolve, Dale Carnegie’nin zaman içinde test edilmiş ilkelerini ve performans değişikliği yaratan benzersiz eğitim metodolojisini kullanan tek çevrimiçi öğrenme platformudur. eVolve öğrenme platformu tarafından yükseltilen eğitimlerde, eğitim öncesinde, sırasında ve sonrasında eğitmeniniz ve meslektaşlarınızla bağlantı kuracak ve öğrenme yolculuğunuzu tamamlamak için dijital içeriğin kilidini açacaksınız. Becerilerinizi 12 aylık genişletilmiş erişim ile sürdürün ve geliştirin.

 

  Her Yerden Öğren ne anlama geliyor?

Her Yerden Öğren seçeneğine sahip eğitimler, en rahat öğrenebileceğiniz yeri seçmenize olanak tanır; eğitim odasında veya çevrimiçi canlı olarak. Oturumdan oturuma nasıl katılmak istediğinizi siz seçersiniz. Programınızın kariyerinizi ilerletmenize veya kişisel gelişiminize engel olmasına izin vermeyin. Dale Carnegie Learn from Anywhere ile artık programlarımızı gerçekten esnek bir formatta deneyimleyebilirsiniz. Bir hafta çevrimiçi olarak canlı katılın, ertesi hafta yüz yüze. Nasıl katılmak istediğinizi siz kontrol edersiniz. İster yüz yüze ister çevrimiçi canlı olsun, deneyimleriniz aynıdır. Aynı eğitmen aracılığıyla, aynı sınıf arkadaşlarınızla birlikte öğrenin ve konumdan bağımsız olarak aynı içerik deneyimiyle gelişin. (Optimum deneyim için grup büyüklüğü korunmalıdır. Eğitmen tarafından onaya tabidir).

EKİBİNİZİ EĞİTMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

Program hakkında sorularınız ve başvuru için aşağıdaki formu doldurarak bize bilgi bırakmanızı rica ederiz.

Kurumsal Gelişim Danışmanımız size en kısa sürede geri dönecektir.

Verdiğiniz bilgiler, Gizlilik Politikası şartlarımıza uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: