Dale Carnegie Akademi

Organizasyonel Gelişim Çözümleri

Şirketinizi hedeflerine ulaştıracak daha iyi ve daha güçlü bir iş gücü oluşturun.

POPULAR COURSES in SALES

Dale Carnegie Sales Training: Winning with Relationship Selling

Live Online

By mastering a relationship-based selling approach, you can offer your customers value they can’t find on the internet: You!

 

Başarı tepeden başlar

Günümüz liderlerinin görevleri zordur – vizyon, misyon ve değerleri hizalayarak hemen ve sürdürülebilir bir şekilde kurumlarını ileriye taşırken aynı zamanda cesareti tetikleyen ve kazançlı iş sonuçları oluşturan ekip odaklı bir kültürü ve ruhu da hakim kılmak zorundadırlar. Başarılı bir kurumsal ekip kurmak çalışan bağlığını, şirket değerini artırır ve ekiplerin şirket hedeflerinin beklenilenin ötesinde bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.

İş yerinde coşkuyu ateşleyin

Her düzeydeki liderler bireylerin yetenek ve tutkularını ortak vizyona ulaşmaya yönelik harekete geçiren bir 'önemlilik' hissi yaratmak için donanımlı olmalıdır. Daha önemlisi liderler, çalışanlarına anlamlı bir minnettarlık göstermelidir. Bu amaca yönelik olarak da Kurumsal Gelişim Çözümleri eğitimimiz birliktelik ve bağlılığı ateşleyen açık bir vizyon oluşturmanıza ve kişileri bunun etrafında birleştirmenize yardımcı olur.

Kurumsal gelişim eğitimlerimiz aşağıdaki konularda size yardımcı olacaktır:

Ekip üyelerinin işe etki durumlarını farketmek

Ekip için roller ve beklentiler belirlemek

Bir çok ekiple ilişkinizi planlamak

Ekip başarısı için kurumsal stratejiler geliştirmek

Kurumsal gelişim için yeni çözümünüz

Dale Carnegie eğitimi etkin bir ekip kurmanıza, güçlü bir çalışan bağlılığı stratejisi geliştirmenize ve tüm hedeflerinize ulaşmanıza yardım eden pek çok konuda gelişiminize destek sağlar. Canlı bir ekip kurma, bağlılık, ekibinizin gelişimi ve daha fazlası hakkında bilgi almak için eğitim programlarımızdan birini seçin.

Kurumsal gelişim çözümleri eğitimine
bugün hemen kaydolun

İlginizi çekebilecek Kurumsal Gelişim Eğitimi kaynakları:

Dale Carnegie Altın Kitap

eBook  

Kurucumuz Carnegie'nin Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı ve Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak gibi 50 milyondan fazla kopya satan kitapları ve bunun sonucu olarak, zamanın ötesindeki değerleri ve uygulamaları 8 milyondan fazla kişiye ilham kaynağı olmuştur. Birbirinden önemli Altın ipuçları sizi hayal bile edilemeyen bir başarıya doğru giden yola sokacaktır. Bu ipuçlarını bir lider olarak işleri mükemmelleştirmek ve kendinizi en iyi seviyeye getirmek için uygulamaya geçirmeye başlayın.

Zaman Yönetimi: Optimal Sonuçlara Ulaşmanızı Sağlayacak, Zamanınızı Etkin Yönetmeye Yönelik Pratik Bir Rehber

eBook  

Günümüz dünyasının gerçeği, daha kısa sürede mükemmel sonuçlar elde etmemiz gerektiğidir. Anahtar, hem profesyonel hem de kişisel olarak, en ideal sonuçları verecek şekilde zamanınızı optimize etmektir. Bu kısa rehber, görevleri önceliklendirmenize ve işinizi verimli bir şekilde yürütmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Tutum ve Aksiyonları Dönüştürmek

Whitepaper

Dört ülke genelinde yakın zamanda yapılan bir araştırmada, Dale Carnegie, üst düzey liderlerin kendi şirket kültürlerinin gücü ile ilgili algılarını, önemi ve etkileri konusundaki tutumlarını ve iyileştirmek için aldıkları aksiyonları incelemeyi amaçlamıştır.

Bize ulaşın
 
İş ve günlük yaşamınızda başarılı olmak için gereken becerilerinizi geliştirmeye yönelik daha fazla bilgi almak veya soru sormak için günün her saatinde bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 

Verdiğiniz bilgiler, Gizlilik Politikası şartlarımıza uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: