Dale Carnegie Akademi

Güçlü Sosyal Beceriler

Birbirine bağlı bir kültür oluşturmak ve ekip üyelerini dinamikleştirmek için nasıl güçlü ve özgün ilişkiler kuracağınızı öğrenin.

POPULAR COURSES in PEOPLE SKILLS

Effective Communications & Human Relations

Live Online

This course will help you master the communication skills necessary in today’s demanding business environment.

Etkili iletişim ve insan ilişkilerine giden yol

Dale Carnegie tanınmış bir sosyal beceriler ustasıydı. Bu yüzden onun doğru ve deneyimlenmiş ve on yıllarca ince bir şekilde geliştirilmiş yöntemlerinden ilham almış eğitim programlarımız, özel olarak birey ve ekipleri kişiler arası iletişimde üstün yeteneklere sahip kabiliyetli profesyonellere dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Başarı için gerekli becerileri bulun

Başarılı bir insana baktığınızda ne görüyorsunuz? Özgüven. Yetkinlik. Karizma. Çalışmaları ve yaşamlarının tüm yönleriyle ilgileniyorlar ve örnek olarak gösterilecek şekilde diğerleriyle iletişim kuruyor ve onlara ilham veriyorlar. Bunlar herkesin sahip olabileceği beceriler ve özelliklerdir. Sadece onları en iyi şekilde nasıl geliştireceklerini öğrenmeleri gerekir.

Sosyal beceri eğitimimiz aşağıdaki konularda size yardımcı olacaktır:

Meslektaşlar arasındaki ilişkileri güçlendirmek

Ekip üyeleri arasında iş birliği sağlamak

Çalışanların bağlığını kazanmak

İşinizde etkili sonuçlara ulaşmak

Başarı sizinle başlar

Dale Carnegie'nin kendi öğrenim ve uygulamalarından yola çıkılarak, etkileri ömür boyu sürecek şekilde tasarlanan Sosyal beceri eğitim programlarımız, yeni kurulan iletişimi ve ilişki becerilerini işte ve günlük hayatta kullanıma geçirme ve hızlıca adapte olma, hemen yeni arkadaşlar, iş bağlantıları ve saygıdeğer meslektaşlarla ilişkler kurmayı mümkün kılar.

Sosyal beceri eğitimine hemen
bugün kaydolun

İlginizi çekebilecek Sosyal Beceri kaynakları:

Çalışan Bağlılığı: Liderler İçin Bağlılığa Günlük Öncelik Verilmesi

White Paper  

On yılllar geçtikten, milyarlarca dolar harcadıktan sonra çalışanların bağlılık seviyeleri zorlukla artırılabiliyor. Bağlı iş gücünü harekete geçirecek unsur aslında çalışan bağlılığıdır. Şirketlerin güven inşa etmede neden eksik kaldığını bulun.

Dale Carnegie'nin Başarı Sırları

eBook  

Kurucumuz Carnegie'nin Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı ve Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak gibi 50 milyondan fazla kopya satan kitapları ve bunun sonucu olarak, zamanın ötesindeki değerleri ve uygulamaları 8 milyondan fazla kişiye ilham kaynağı olmuştur. Birbirinden önemli Altın ipuçları sizi hayal bile edilemeyen bir başarıya doğru giden yola sokacaktır. Bu ipuçlarını bir lider olarak işleri mükemmelleştirmek ve kendinizi en iyi seviyeye getirmek için uygulamaya geçirmeye başlayın.

Çalışan Bağlılığının Duygusal Araçları


White Paper

Eleştirel düşünme, herhangi bir konuya veya soruna uygulanabilen disiplinli bir düşünme biçimidir. Düşünenlerin süreci bilinçli olarak yöneterek kendi düşünme kalitesini aktif olarak iyileştirmelerini gerektirir dolayısıyla çok değerli bir beceri haline gelmiştir.

Bize ulaşın
 
Çevrimiçi çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 

Verdiğiniz bilgiler, Gizlilik Politikası şartlarımıza uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: