Dale Carnegie Akademi

Organizasyona Yönelik Çözümlerimiz

Özelleştirilebilir, Sınıf içi, Bireysel veya Canlı Sanal Sınıf. Dale Carnegie, ihtiyacınız ne olursa olsun, yüksek performansı desteklemek için gereken beceriler ve tutumlarla donanmış sadık, yetkilendirilmiş, iyi donanımlı bir ekibin tüm potansiyelini gerçekleştirmenize yardımcı olur.

100+ Yılı Aşan Deneyim

75+ Üzerinde Ülkede 200 Küresel Ofis

500+ Üzerinde Sertifikalı Canlı Sanal Sınıf Eğitmeni ve Yapımcı

32 Dilde Eğitim

Icon/Leadership/AccentCreated with Sketch.

9 Milyon+ Üzerinde Mezun

Organizasyonel gelişim eğitimlerimiz size şu konularda yardımcı olacaktır:

Ekip üyelerini etkilerine göre değerlendirin
Bir ekip için rolleri ve beklentileri tanımlayın
Birden fazla ekiple ilişkinizi planlayın
Takım başarısı için stratejileri dahil edin
Hem pek çok araştırma sonucu, hem kurumların tecrübeleri çalışan bağlılığının çok önemli bir gündem maddesi olduğunu gösteriyor. Bu konu uzun zamandır gündemde olmasına rağmen pek çok kurumun istenen seviyenin uzağında olması ihtiyacın çok net bir göstergesi. Peki biz nasıl bir yol öneriyoruz?
Kurum kültürünü anlamak zordur hele ki değiştirmek çok daha zordur. Bu değişim mevcut kültürün esasları anlaşılmadan yapıldığında çok daha zorlayıcı olacak ve muhtemelen de dirençle karşılaşılacaktır. Benimsenmediğinde değişim olmayacaktır.
Ortak akıl konferanslarında, kurumun çalışanlarını sürece katarak ortak akıl ile karar alması, değişimi yönetmesi, problem çözmesi, strateji ve süreçleri oluşturması sağlanır.
"İnsanlar oluşmasına yardımcı oldukları dünyayı desteklerler"
Kurumlarda doğru araçlar ve süreçlerin yanı sıra, esneklik, sosyal zeka ve açık bir kurumsal amaç ile uyumlu aksiyonların doğru birleşimi çeviklik için güçlü bir temel oluşturur. Dale Carnegie’nin Çeviklik konusunda insan odağını merkeze alan bir yaklaşımı model olarak sunmaktadır.
Kurum içinde terfiler, yetenek havuzu oluşturulması, tüm çalışanların performans gelişimi objektif değerlendirme sonuçlarına göre yapılmalıdır. Kişilik envanterleri ve kurum çalışanlarına özel olarak hazırlanan 360 derece çalışmalarımız algısal farklılıkları ortaya koyar.

İş yerinde coşkuyu ateşleyin

Her seviyedeki liderler, çalışanlarda ortak vizyona ulaşmak için bireysel yetenekleri ve tutkuları harekete geçiren bir önem duygusu yaratacak şekilde donanımlı olmalıdır. En önemlisi, liderler çalışanlarına anlamlı bir takdir duygusu göstermelidir. Bu nedenle Organizasyonel Gelişim Çözümlerimiz için eğitim, kararlılık ve bağlılığı teşvik eden net bir vizyon oluşturmanıza ve ifade etmenize yardımcı olur.

Dale Carnegie'ye Güvenen Kuruluşlar

Olumlu, üretken ilişkiler üzerinde gelişen bir ortamı teşvik ederek her büyüklükteki kuruluşun enerjik, sürdürülebilir bir iş gücü oluşturmasına yardımcı olduk.

Yetenek Seçiminden, İlk Yöneticilik Deneyimine Geçişe ve Tecrübeli Liderliğe Kadar Uzanan Lider Gelişim Yolculuğu.
Organizasyon Çözümleri Bilgi Talebi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: