Dale Carnegie Türkiye

Kurumsal Eğitim Çözümleri
Özelleştirilebilir, Sınıf içi, Bireysel veya Canlı Sanal Sınıf. Dale Carnegie, ihtiyacınız ne olursa olsun, yüksek performansı desteklemek için gereken beceriler ve tutumlarla donanmış sadık, yetkilendirilmiş, iyi donanımlı bir ekibin tüm potansiyelini gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Organizasyon Çözümlerimiz

100+ Yılı Aşan Deneyim
75+ Üzerinde Ülkede 200 Küresel Ofis
500+ Üzerinde Sertifikalı Canlı Sanal Sınıf Eğitmeni ve Yapımcı
32 Dilde Eğitim
Icon/Leadership/AccentCreated with Sketch.
9 Milyon+ Üzerinde Mezun

Organizasyonel gelişim eğitimlerimiz size şu konularda yardımcı olacaktır:

Ekip üyelerini etkilerine göre değerlendirin
Bir ekip için rolleri ve beklentileri tanımlayın
Birden fazla ekiple ilişkinizi planlayın
Sertifikalı Eğitmenler
Takım başarısı için stratejileri dahil edin
çalışan bağlılığı
Çalışan Bağlılığını Arttırmak
Hem pek çok araştırma sonucu, hem kurumların tecrübeleri çalışan bağlılığının çok önemli bir gündem maddesi olduğunu gösteriyor. Bu konu uzun zamandır gündemde olmasına rağmen pek çok kurumun istenen seviyenin uzağında olması ihtiyacın çok net bir göstergesi. Peki biz nasıl bir yol öneriyoruz?
kurum kültürü
Kurum Kültürü Programı
Kurum kültürünü anlamak zordur hele ki değiştirmek çok daha zordur. Bu değişim mevcut kültürün esasları anlaşılmadan yapıldığında çok daha zorlayıcı olacak ve muhtemelen de dirençle karşılaşılacaktır. Benimsenmediğinde değişim olmayacaktır.
ölçme değerlendirme
Ölçme Değerlendirme Araçları
Kurum içinde terfiler, yetenek havuzu oluşturulması, tüm çalışanların performans gelişimi objektif değerlendirme sonuçlarına göre yapılmalıdır. Kişilik envanterleri ve kurum çalışanlarına özel olarak hazırlanan 360 derece çalışmalarımız algısal farklılıkları ortaya koyar.
arama konferansı
Arama Konferansı Çalışmaları
Ortak akıl konferanslarında, kurumun çalışanlarını sürece katarak ortak akıl ile karar alması, değişimi yönetmesi, problem çözmesi, strateji ve süreçleri oluşturması sağlanır.
"İnsanlar oluşmasına yardımcı oldukları dünyayı desteklerler"
çevik organizasyon
Çevik Organizasyona Dönüşüm
Kurumlarda doğru araçlar ve süreçlerin yanı sıra, esneklik, sosyal zeka ve açık bir kurumsal amaç ile uyumlu aksiyonların doğru birleşimi çeviklik için güçlü bir temel oluşturur. Dale Carnegie’nin Çeviklik konusunda insan odağını merkeze alan bir yaklaşımı model olarak sunmaktadır.

Dale Carnegie Metodolojimiz

Performans Değişim Yolu

 

Metodolojimiz, önce duygusal değişimi yönlendirmeye, öğrenmek için doğru tutumları oluşturmaya ve ardından bunları başarı için gerekli becerilerle birleştirmeye odaklanarak performans gelişimi yaratır.

Daha Fazla Bilgi >

ISO 9001

ISO 9001:2015 Sertifikalı

Dale Carnegie Training®, ISO 9001:2015 sertifikalıdır ve ISO sertifikamız, Çeviriler ve Özelleştirme Dahil Eğitim Ürünlerinin Tasarım ve Geliştirmesini; Organizasyonel ve Eğitim Değerlendirmelerini, Değerlendirmelerin Tasarımı ve Geliştirilmesini; Eğitmenlerin Eğitimi ve Sertifikasyonu kapsamaktadır.

Eğitmenlerimiz, Dale Carnegie eğitmenleri olarak sertifikasyondan önce en az 150 saatlik kurum içi gelişim sürecinden geçerler. ISO 9001:2015 Eğitmen Sertifikamız aracılığıyla, eğitmenlerimiz sıkı kalite standartlarımızı karşılamalı ve düzenli olarak yeniden kalifiye olmalıdır. Bu, sektördeki en yüksek kalite seviyesine ulaştıkları anlamına gelir.

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık: Kültürel Farkındalık ve Yetkinlik

Yapılacak en doğru şey olmasının yanı sıra, işyerinde çeşitliliğin somut faydaları artık iyice yerleşmiş durumdadır. Çeşitlilik ve Kapsayıcılık: Kültürel Farkındalık ve Yetkinlik, organizasyonlarımızda kapsayıcılık ve eşitlik elde etmemizi engelleyebilecek gizli önyargıları anlamamıza yardımcı olur. Kuruluşunuzun en üst düzeyde performans göstermesi için gereken öz farkındalık ve kültürel yeterliliğe yönelik araçları geliştirin.
Diversity and Inclusion

Organizasyon ve Ekip Değerlendirmeleri

Organization and Team Assessments
  • Çalışan Bağlılığı Değerlendirmesi: Çalışan bağlılığını artıran veya engelleyen temel faktörleri belirleyin

  • Liderlik Etkinliği Anketi: Liderleri, hedef belirleme, şeffaflık ve hesap verebilirlik gibi etkililiğin temel faktörleri konusunda ölçer

  • Organizasyonel Etkinlik Anketi: Başarı alanlarını ve organizasyonel etkinliğin önündeki engelleri ölçer

  • Satış Etkinliği Anketi: Satış yaparken güçlü yönleri ve satış başarısının önündeki engelleri ölçer

Dale Carnegie'ye Güvenen Kuruluşlar

Olumlu, üretken ilişkiler üzerinde gelişen bir ortamı teşvik ederek her büyüklükteki kuruluşun enerjik, sürdürülebilir bir iş gücü oluşturmasına yardımcı olduk.

Bize Ulaşın!

Bizimle iletişime geçin ve benzersiz zorluklarınızı nasıl aşabileceğimizi keşfedin böylece kuruluşunuzun veya ekibinizin komutayı almasına izin verin.

Contact Us Logo
Organizasyon Çözümleri Bilgi Talebi

Lider Gelişim Yolculuğu

Yetenek Seçiminden, İlk Yöneticilik Deneyimine Geçişe ve Tecrübeli Liderliğe Kadar Uzanan Lider Gelişim Yolculuğu.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: