Dale Carnegie Akademi

Hakkımızda Söylenenler

Canlı sanal sınıfların online webinarlardan interaktivite, koçluk ve uygulama anlamında bu kadar pozitif ayrıştığını görmek benim için önemliydi.

Aylin Ketenci - Yetenek Yönetimi Bölümü Dr.Çağlayan Bodur tarafından yürütülen "Çalışan Gelişimini Sanal Sınıf ile Sürdürme" Workshop’undan

"Birçok yüz yüze eğitime katıldım ve birçoğu hiç bu kadar aktif katılımlı olmamıştı ve katılmak içimden gelmemişti. Online bir ortamda yüz yüze iletişim hissiyatı vermiş olmanız çok güzeldi. Katılımcıları sıkmadan onları proaktif bir şekilde eğitime dahil edebiliyor olmanız muhteşem. Emeğiniz için teşekkürler."

Dale Carnegie Canlı Sanal Sınıf

• Dale Carnegie, canlı sanal sınıflarla gelişimin sürekliliğini sağlamaya yönelik olarak sunduğu stratejilerle kurumlardaki eğitim süreçlerine rehberlik ediyor.

• Yeni normalde canlı sanal sınıfların, çalışan gelişiminin sürekliliği için önemli bir enstrüman olduğunu ve webinarlardan pozitif anlamda ayrıştığını düşünüyorum.

Doğan Yıldız - Boyner Grup Eğitim Yöneticisi Kurumların Eğitim ve Gelişim Faaliyetlerinde Çeviklik için ‘Canlı Sanal Sınıflara Geçiş’ Workshopu

  Allergan-Koçluk Programı

  Dale Carnegie Akademi ile yaptığımız koçluk seyahati ekibimle birlikte bende de değişim yarattı. Öncelikle ekibimi daha yakından tanıma fırsatı buldum. Daha efektif ve verimli çalışan bir ekip olduk. Aynayı hep başkasına çevirmekten ziyade kendine de çevirebilen bir ekibe dönüştük; yani sorun odaklı olmaktan çıkıp çözüm odaklı olmaya başladık. 

  • “Dale Carnegie ile pandemi sürecindeki ikinci eğitimime katıldım ve her iki deneyim de hem eğitim etkinliği hem süreç gereksinimlerine son derece uygundu.
  • Kullanılan platform, eğitmenlerin platforma hakimiyeti, eğitmenlerin enerjileri ile olabilecek en iyi canlı sınıf eğitimi deneyimi diyebilirim.
  • Yeni Dünya normalinde eğitimleri daha çok sanal ortama taşıyacağımızı konuşuyoruz, fakat bunu nasıl yapmalıyızı pek konuşmamıştık şimdiye kadar.
  • Eksik kalan kısmı netleştiren bir eğitimdi, katkılarınız için teşekkürler.”

   

  Görkem TÖRE –

  Eğitim Uzmanı

  BNP Paribas Leasing Solutions

  Sürekli gelişim sürecimizde hedeflerimizi detaylı anlayarak, oluşturdukları akış sayesinde toplantılarımızın verimli olmasında önemli rol oynadılar. Dale Carnegie Akademi desteği ile yaptığımız strateji toplantıları yeni ürün yaratma, organizasyonel değişiklikleri ortaya çıkararak rekabette öne çıkmamızı sağladı ve iş sonuçlarımıza somut katkıda bulundu.

  Dale Carnegie Course

  Değişim, ancak içeriden açılan bir kapıdır. Kapının anahtarı ise, sınırlarınız. İçlerindeki potansiyeli fark ettiklerinde neler yapabileceklerini gören, sınırlarını aştıklarında değişimin ne denli özgürleştirdiğini hisseden, öz liderlik ve öz güvenin iletişimi ne kadar kolaylaştırdığını deneyimleyen Arçelik’in enerjik ekibine teşekkürler!

  Dale Carnegie Course’un ortaya koyduğu bu sonuçlar, iyi ki eğitmenim dedirtti yine…

  Ayperi Babür –

  Dale Carnegie Akademi’de Kurumsal Eğitmen ve ICF Sertifikalı Koç

  Euro OTC Pharma – Eğiticinin Eğitimi

  Daha önce eğiticinin eğitimini aldığımda daha çok sunum teknikleri içeren bir eğitim olmuştu benim için. Burada fark ettim ki eğitmenin sahip olması gereken yetkinlikler, iletişim becerisi, eğitiminin yapısı ve uygulama gibi bir çok detay ve püf noktası varmış. Bu nedenle bu eğitim benim için farklı bir dünyanın kapısını açtı.

  Eğitmenin nasıl olması gerektiğini anlatırken rol model olarak da Dale Carnegie eğitmeninin anlattıkları ile paralel bir yapıya sahip olması da beni çok etkiledi.

  İşim gereği sürekli eğitim veriyorum. Eğitmen olarak doğru yaptığım noktaları görmek beni mutlu ederken, üzerine ekleyebileceklerim olduğunu fark etmek ve bunları uygulayarak
  katılımcılarımda da farkındalık yaratabileceğim. Yani eğitimlerimde her şeyi uygulayacağım. 🙂

  Programı kesinlikle tavsiye ederim hatta dün eğitim çıkışından sonra tavsiye ettim bile.

  Bunun devamında Sunumda Dönüm Noktası eğitiminde görüşmek üzere. 🙂

  GmbH – Medical & Training Manager –

  Euro OTC Pharma

  Loading...
  İş Birliği İçinde Olduğumuz Sektörler

  Program Hakkında Önemli Detaylar

  Program seans bilgileri.

  • Lokasyon: İstanbul
  • Saat:
  9:00-16:00
  • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022
  Tür: Sınıf İçi

  Program Hakkında Önemli Detaylar

  Program seans bilgileri.

  • Lokasyon:
  • Saat:
  9:00-17:00
  • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
  • Eğitmenler: