Dale Carnegie Akademi

İlham veren sunum becerileri

Güçlü sunumlar Dale Carnegie’nin kanıtlanmış iletişim ve ikna yöntemleri ile eğitilmiş sunumcular ile başlar.

SUNUM BECERİLERİ OLAN POPÜLER EĞİTİMLER

Katılıma Açık Dijital Eğitmenlik Programı

Canlı Sanal Sınıf

Dale Carnegie'nin dünya standartlarında sahip olduğu know-how’ıyla dijital eğitim tasarlama ve sunmanın en önemli becerilerini edineceksiniz.

Başarı ve başarısızlık arasındaki farkı keşfedin

İster meslektaşlarını ikna ederken, ister müşteriye satış yaparken, ister ekibi ateşleme konusunda olsun; sunumun gücü birey ve şirketlerin başarı ve başarısızlığı arasındaki farkı oluşturur. Bu sebeple Dale Carnegie sunum eğitimi her bir sunumda başarıyı garanti eden kanıtlanmış yöntemler sunar.

İkna edici bir çalışan, güçlü bir çalışandır

İş yerinde etkili bir sunum yapma yeteneği her bir çalışanın sahip olması gereken önemli bir beceridir. Etkili bir konuşma ve duruş, kişinin vermek istediği mesajın karşıya güçlü bir şekilde iletilmesini ve unutulmaz bir biçimde izleyiciyi etkilemesini sağlamanın yanı sıra, yaptığı tüm diğer işlerde de ihtiyaç duyduğu özgüveni kazanmasına yardımcı olur.

Sunum eğitimi programlarımız aşağıdaki konularda size yardımcı olacaktır:

Açık ve ikna edici bir şekilde iletişim kurmak

Sunumları daha etkili sonuçlar elde etmeye yönelik yapılandırmak

Katılım ve etkileşimi artırmak

İzleyenleri harekete geçmeye teşvik etmek

Etkili bir şekilde sunum yapmak için gerekli becerileri geliştirmek

Eğitimimizde yer alan modüllerimiz etkili sunum becerileri için her çeşitten izleyici ile özgüvenli bir şekilde ve ustalıkla iletişim kurmanızı güçlendirecek bilgi ve yöntemler sağlar. Etkili sunumlar yapmanızı sağlayacak eşsiz ve etkili modülleri inceleyin.

Sunum eğitimine hemen bugün kaydolun.

İlginizi çekebilecek sunum kaynakları:

İç Çatışmaları Çözümleme Rehberi

eBook  


İnsanlarla etkileşim kurma yeteneği, karmaşık ve hızlı tempolu çalışma ortamlarının baskısıyla günümüzde daha da önem kazanmıştır. Bu e-kitap, çatışma durumlarını ve iş birliği geliştiren çözüm yöntemlerini analiz etmek için fikirler sunmaktadır. Çatışmalara karşı bireysel tepkilerin nasıl yorumlanacağını keşfederek, duyguları, ihtiyaçları, daha iyi anlamayı ve yönetmeyi becerin.

Diplomasi İle İletişimde Değerlendirme

eBook  

Bu rehber, bir iletişimci olarak güçlü yanlarınızı ve zayıflıklarınızı fark etmeniz için size önemli bir iç görü sağlar. Anlaşmalı anlaşmazlığı öğrenmeniz, kendinizi öz güven ve beceriyle savunmanız, insanlara karşı açık ve anlayışlı bir tutum sahibi olmanıza yardımcı olması için tasarlanmıştır.

Ücretsiz Daha Etkili Konuşma Rehberi

eBook

Etkin iletişim, herhangi bir rolde kritik öneme sahiptir ve gerçekten başarılı bir insanın izi, bir takıma, bir toplantı salonuna veya bir arenaya enerji verebilme kabiliyetidir. Bu kitap, kendi deneyimlerinizden bahsetmenin, bir arkadaşınıza iyi bir hikaye anlatmaktan daha zor olmadığını gösterir. Herhangi bir kamusal ortamda konuşmak için cesaret ve kendinize güveninizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Bize ulaşın
 
İş ve günlük yaşamınızda başarılı olmak için gereken becerilerinizi geliştirmeye yönelik daha fazla bilgi almak veya soru sormak için günün her saatinde bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 

Verdiğiniz bilgiler, Gizlilik Politikası şartlarımıza uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: