Dale Carnegie Akademi

Hoş Geldiniz

Dale Carnegie Akademi olarak Türkiye’de de 1997 yılından bu yana kurumların ve bireylerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla danışmanlık, koçluk ve eğitim faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerde, bilimsel verilere dayalı, evrensel ve ülkemizde uygulanabilirliği olan global uzmanlıkları kullanıyoruz. Bunların basında Türkiye Lisansörü olduğumuz, tüm dünyada iş odaklı kişisel gelişim denildiğinde ilk akla gelen kurumlardan olan 90’dan fazla ülkede faaliyetini sürdüren 100 yılı aşkın tecrübeye sahip Dale Carnegie Training bulunmaktadır.

20 yılı aşkın sürede, farklı sektörlerde 1200’den fazla kurumun ve farklı seviyelerde 300 binden fazla profesyonelin gelişimine katkıda bulunduk. Global uzmanlığımız ve lokal tecrübemiz sayesinde vizyonumuz; kurumların güvenilir çözüm ortağı olmaktır.

Hedefimiz, iş ortaklarımızın, günümüz iş dünyasına uygun örnek çalışan deneyimine sahip, başarılı ve sürdürülebilir iş sonuçları yaratan kurumlara dönüşmesine hizmet etmektir. Bu sorumluluğun bilinciyle, tüm esnekliğimizle gerek sınıf içi, gerek canlı sanal sınıf ya da blended çözümlerle sürdürülebilir dönüşüm yaratmaya devam edeceğimizin sözünü vermek isterim. Böylece tüm paydaşlarımızın değişen ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Müşteri memnuniyetinde olumlu yansımalar yaratan çalışma arkadaşlarıma ve bizlere duydukları güven için tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Dilek Faka

Genel Müdür

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon: İstanbul
• Saat:
9:00-16:00
• Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022
Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: