Dale Carnegie Türkiye

Eğitim Konuları

6 temel alanda eğitim programları sunmaktayız. Bu programlar, başarılı bir kariyer yolunda becerilerinizi geliştirmek için hazırlanmıştır. Siz ya da çalışanlarınız hangi gelişim alanından daha fazla faydalanacağınızı düşünüyorsunuz?

Icon/Leadership/WhiteCreated with Sketch.
Liderlik Eğitimi
Saygın bir lider, etkili bir liderdir. Bu nedenle, günümüz liderliğinde bütünlüğü ortaya çıkaran ve çalışan bağlılığı sağlayan yöntemleri öğretiyoruz. Bu işinizi daha düzenli ve verimli şekilde yönetmenizi de sağlayacaktır.
Page 1Created with Sketch.
Sunum Eğitimi
Dale Carnegie’nin orijinal eğitimine sadık kalarak, hedef kitlenize ilham vermenizi, mesajınızı inançla iletmenizi sağlamak için gerekli becerileri kazandırıyoruz.
IconCreated with Sketch.
Sosyal Beceriler Eğitimi
Dale Carnegie’nin denenmiş gerçek metodlarıyla özgüvenli bir şekilde ilişki kurabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerde etkisini görebileceğiniz yöntemler hakkında sizleri geliştiriyoruz.
Page 1Created with Sketch.
Satış Eğitimi
Dale Carnegie, müşterilerle daha kişisel bir düzeyde bağlantı kurmak da dahil olmak üzere insani özellikleri ön plana çıkarmaya inanıyordu. Çünkü müşterileri anlamak, geliri artırırken, insanlara tek bir satışın ötesinde birbirlerinin ihtiyaçlarını ve değerini anlamalarını sağlar.
Page 1Created with Sketch.
Müşteri Hizmetleri Eğitimi
Hangi iş kolu olursa olsun, kısa zamanda müşteri memnuniyeti ve sadakati oluşturmak için başarıyla uygulayacağınız teknikleri öğrenebilirsiniz.
Organizasyonel Gelişim Eğitimi
İş dünyasının en değerli sırlarından bazıları hakkında ilk elden bilgi edinebilirsiniz. Kanıtlanmış metodolojimiz ve özel çözümlerimizle çalışan bağlılığı sağlayıp, işyerinde etkili aksiyonlar gerçekleştirebilirsiniz.
Gençler için Kişisel ve Kariyer Gelişim Programları
Dale Carnegie, gençlerin daha özgüvenli olmalarına ve gençlerin karşılaştığı baskı ve stresle daha iyi başa çıkmalarına yardımcı oluyor.

İhtiyaç duyduğunuz eğitimi alabilirsiniz

Çok yönlü eğitim çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı değerlendirmenizi ve yaşam tarzınıza uygun seçim yapmanızı kolaylaştırıyoruz.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: