Dale Carnegie Türkiye

Farklı Jenerasyonları Yönetmek

Farklı Jenerasyonları Yönetmek

Günümüzün hızla değişen çalışma ortamında, liderler benzersiz bir zorlukla karşı karşıyalar: farklı jenerasyonlardan bir iş gücünü yönetmek.

İş gücü giderek çeşitleniyor ve birden fazla kuşaktan çalışanlar yan yana çalışıyor. Her kuşağın kendine özgü değerleri, çalışma tarzları ve beklentileri var ve bu da Liderler için zorluklar yaratabiliyor.

Birçok kurumda beş farklı kuşağın bir arada bulunması nedeniyle liderler, kuşak farklılıkları arasında köprü kuran ve takımların kolektif potansiyelinden yararlanan stratejiler geliştirmek zorundalar. İş gücünün çeşitliliğini kucaklayarak ve etkili yönetim stratejileri uygulayarak tüm çalışanlar için üretken ve kapsayıcı bir işyeri yaratabilirler.

Liderin bu zor süreci başarıyla yönetmesi için nelere ihtiyaç duyduğunu ve neleri planlanması gerektiğini İK, Eğitim & Gelişim bölüm profesyonellerinin katılımıyla 28 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirdiğimiz webinarda masaya yatırıyoruz.

Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. İyi seyirler.

Faydalı Bağlantılar:

Çok Kuşaklı Bir İş Gücünü Yönetmek

Bir Dale Carnegie Training Çalışan Bağlılığı araştırmasına göre, “Üst düzey yöneticilerin güçlü bir liderlik gösterdiğini, olumlu standartlar sahibi olduğunu ve kendilerine kişisel bir seviyede ilgi gösterdiğini düşünen çalışanlar, daha fazla bağlılık gösteriyor.”

Bu e-kitap, onlara ihtiyaç duydukları kişisel ilgiyi etkin bir şekilde verebilmeniz için, her bir nesli çalışmaya motive eden şeyleri göstermek için tasarlandı. Her kuşak için iletişim, koçluk, motivasyon ve geribildirimin nasıl sağlanacağını bilmek hayati önem taşımaktadır.

Dale Carnegie Katalog Eğitim Programları

Etkili bir performans görüşmesi olumlu ya da olumsuz sonuçların belirlenmesi için açık ve dürüst bir konuşma olmalıdır

Tarih

28 Mar 2024
Süresi Doldu

Zaman

Süre 30 dakika
12:30 - 13:00

Daha Fazla Bilgi

KAYIT FORMU

Etiketler

Canlı Sanal Sınıf

Yer

Zoom Video Webinar
Kategori

Organizatör

Dale Carnegie Eğitim
Telefon
+90 216 5044736
Web sitesi
https://dalecarnegie.com.tr

Konuşmacılar

QR Code

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: