Dale Carnegie Türkiye

Çok Kuşaklı Bir İş Gücünü Yönetmek

Bu eKitabın Faydası

Bir Dale Carnegie Training Çalışan Bağlılığı araştırmasına göre, “Üst düzey yöneticilerin güçlü bir liderlik gösterdiğini, olumlu standartlar sahibi olduğunu ve kendilerine kişisel bir seviyede ilgi gösterdiğini düşünen çalışanlar, daha fazla bağlılık gösteriyor.”

Bu e-kitap, onlara ihtiyaç duydukları kişisel ilgiyi etkin bir şekilde verebilmeniz için, her bir nesli çalışmaya motive eden şeyleri göstermek için tasarlandı. Her kuşak için iletişim, koçluk, motivasyon ve geribildirimin nasıl sağlanacağını bilmek hayati önem taşımaktadır.

Ne Öğreneceksiniz?

Baby boomer jenerasyonundan, X jenerasyonuna ve Milenyumlulara kadar, her jenerasyonun iş gücünü neyin motive ettiğinin kısa bir analizini göreceksiniz. Her jenerasyonun, kendine ait eşsiz bir zihniyeti, çalışma stili ve iletişim tarzı vardır. Ekip üyelerini bireysel olarak motive etmenin yollarını öğrenmek, yöneticilerin her bir üyenin takıma getirdiği güçlü yönlerden faydalanmasını sağlayacaktır.

Neden İhtiyacınız Var?

Dale Carnegie Çalışan Bağlılığı Çalışması, "orta yaşlı çalışanların (40-49 yaş) daha az bağlı olduklarını ya da kurumlarından kopuk olduklarını" gösteriyor. Aksine, çalışmada "genç çalışanlar (30 yaş civarında) ve 50 yaş üzeri olanlar daha bağlılar. "Çalışanların en az %66'sı tam olarak bağlı değil ve bunun çözülmesi gerekiyor!

Bu Bilgiyle Ne Yapacaksınız?

Çok kuşaklı ekip üyelerinizi motive etmenin yollarını anlamak, daha uyumlu, üretken ve mutlu bir iş yeri yaratacaktır. Mutlu ekip üyeleri olumlu sonuçlar getirir.

DC IconCreated with Sketch.
Çok-Kuşaklı bir İş Gücünü Yönetmek
Verdiğiniz bu bilgiler gizlilik politikamızın koşullarına uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: