Dale Carnegie Türkiye

Organizasyonel Sağlık İçgörüleri
Çevik Sistemden Çevik Kültüre Giden Yol

📅 Tarih: 27 Haziran 2024 Perşembe

🕕 Saat: 15:30-16:10

🖥 Platform: Çevrimiçi Zoom

⌛ Süre: 40 dak.

🎙 Konuşmacı: Dr. Çağlayan Bodur – Dale Carnegie Türkiye Yönetici Ortak


🎯 Webinar Hakkında:

Günümüzde birçok kurum müşterisini odağına alarak çevik çalışma sistemini benimsiyor. Organizasyonlar çevik yaklaşımı ortaya koymak için, davranışsal beklentileri destekleyecek çevik yapılara, süreçlere ve teknolojik sistemlere odaklanıyorlar.

Bu girişimlerin organizasyon içerisinde başarıyla yürütülebilmesi ve sürdürülebilirliği için kurumların çevik kültüre de odaklanmaları gerekir. Önceki Organizasyonel Sağlık içgörümüzde vurguladığımız gibi sürdürülebilirlik için strateji ile kültürün işbirliği kaçınılmaz bir koşul.

Buna karşılık McKinsey’in ‘Organizasyon boyutunda çevik dönüşümün zorlukları’ konusunda yayınladığı araştırma sonuçlarına göre ‘Kültür ve iş yapış şekillerindeki dönüşüm’ %76 ile en büyük zorluk olarak ortaya çıkıyor.

Dale Carnegie Türkiye olarak uzun yıllardır küresel ve yerel şirketlerle gerçekleştirdiğimiz çözüm ortaklığı projelerinde de kültürün her organizasyonda kuralları belirleyen gizli bir güç olduğunu ama dönüşümünün de zorluğunu bilmekteyiz.

27 Haziran 2024 saat 15:30’da gerçekleştirdiğimiz ‘Çevik Sistemden Çevik Kültüre Giden Yol’ isimli 6. Organizasyonel Sağlık İçgörümüzde, çevik çalışma sistemini benimsemiş ve uygulayan kurumlarda stratejileriyle uyumlu olacak çevik kültüre dönüşümün yol haritasındaki başarı anahtarlarını değerlendirdik.

Dale Carnegie Türkiye

Aşağıdaki forma bilgi bırakmanızın hemen ardından webinar kaydı başlayacaktır. İyi seyirler.

Verdiğiniz bu bilgiler gizlilik politikamızın koşullarına uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: