Dale Carnegie Türkiye

İş Hayatında Hikaye Anlatma Sanatı (Online Workshop)

SUNUM BECERİLERİ

İş Hayatında Hikaye Anlatma Sanatı

Hikayeler yoluyla deneyimleri paylaşmak, bilgi alışverişi ve pekiştirme için güçlü bir yol olarak ortaya çıkmaktadır.

Dil: Türkçe

Hikaye anlatımı yoluyla hedef kitlenizin dikkatini nasıl çekeceğinizi öğreneceksiniz.

Dale Carnegie, topluluk önünde konuşma ve hikaye anlatmanın, doğuştan gelen yetenekler olmadığına öğrenilebilecek beceriler olduğuna inanıyordu.

Etkili hikaye anlatımı, izleyicilerinizi, konunuzu ve amacınızı anlamayı gerektirir.

Bu atölyede, Dale Carnegie’nin başarılı iş insanları, popüler toplum liderleri ve usta politikacıların nesillerini yaratmak için kullandığı aynı becerileri öğreneceksiniz.

Ne Öğreneceksiniz?

Hikaye anlatımı yoluyla hedef kitlenizin dikkatini nasıl çekeceğinizi öğreneceksiniz. Dinleyicilerinizi motive etmek ve ilham vermek için öyküler kullanmanın avantajını keşfedin ve bu program interaktif olduğundan, bir sonraki sunumunuzu geliştirmek için kendi hikaye anlatma becerilerinizi göstereceksiniz.

Neden Öğrenmek İsteyeceksiniz?

Kuruluşunuz, göreviniz veya ürünleriniz hakkında etkileyici bir hikaye, gönüllü bir iş birliği kazanacak, değişimi etkileyecek ve unutulmaz bir etki yaratacaktır.

Doğru hikayeyi seçme ve sunma sanatını öğrenmek, yalnızca izleyicileriniz için motive edici bir etkiye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kurumunuzun kültürünü geliştirmesine yardımcı olur.

Size nasıl yardımcı olacak

Hikaye anlatımı yoluyla kavramları örneklemek, başkalarını etkilemek ve ilham vermek için güçlü bir yoldur. Hikayeler, insanları duygusal ve entelektüel olarak birbirine bağlar ve çalışmalar, insanların gerçeğe dayalı detayları unuttuktan çok sonra bile hikayeleri hatırladığını gösterir. Vizyonlarını etkileyici bir hikaye aracılığıyla aktarabilen liderler, ekiplerine hedeflerine ulaşmaları için ilham verirler.

Ek Kaynaklar

eKitap

Hikaye Anlatma Sanatı

İş insanları, ekiplerine ilham vermek, çalışan bağlılığını arttırmak, müşterileri etkilemek ve potansiyel yatırımcıların dikkatini çekmek için hikaye anlatma sanatından yararlanır.

Dale Carnegie'nin kendisi hikaye anlatımını başkalarıyla iletişim kurmanın güçlü bir aracı olarak kullandı. Bu kısa kitapçıkta, topluluk önünde konuşma ve iletişim ağı oluşturma tekniklerini keşfedecek, insanların unutamayacağı bir hikaye anlatmaya odaklanacak ve bunun sonuçlarını alacaksınız.

Şimdi İndir >

Tarih

28 Nis 2022
Süresi Doldu

Zaman

Süre 2 saat
10:00 - 12:00

Maliyet

900TL +KDV

Daha Fazla Bilgi

KAYIT OL

Etiketler

Canlı Sanal Sınıf

Yer

Zoom Video Webinar

Organizatör

Dale Carnegie Eğitim
Telefon
+90 216 5044736
Web sitesi
https://dalecarnegie.com.tr
QR Code

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: