Dale Carnegie Türkiye

Hikaye Anlatma Sanatı

Bu eKitabın Faydası

İş insanları, ekiplerine ilham vermek, çalışan bağlılığını arttırmak, müşterileri etkilemek ve potansiyel yatırımcıların dikkatini çekmek için hikaye anlatma sanatından yararlanır. Dale Carnegie’nin kendisi hikaye anlatımını başkalarıyla iletişim kurmanın güçlü bir aracı olarak kullandı. Bu kısa kitapçıkta, topluluk önünde konuşma ve iletişim ağı oluşturma tekniklerini keşfedecek, insanların unutamayacağı bir hikaye anlatmaya odaklanacak ve bunun sonuçlarını alacaksınız.

Ne Öğreneceksiniz?

İlgi çekici hikayeler sunmak için kanıtlanmış bir formüle ek olarak, bu kitap güvenilirlik oluşturmak, dikkat çekmek ve başkalarını harekete geçirmek için temel yapıyı sağlamaktadır. Katılmayı ve inanmayı teşvik eden ilgi çekici bir hikaye geliştirmeye yönelik adımları öğrenin. Etkili hikaye anlatımının ek anahtarları size "aksiyonu daraltmayı" ve "faydayı genişletmeyi" öğretir.

Neden İhtiyacınız Var?

Dale Carnegie, hikaye anlatıcılığının arkadaşlar kazanmak ve insanları etkilemek için gerekli bir bileşen olduğunu biliyordu. Hikayelerin insanlarla hem duygusal hem de entelektüel olarak bağlantı kurduğunu keşfetti. İlham veren liderler, bir vizyonu iletmek ve eylemi motive etmek için hikayeleri kullanır.

Bu Bilgiyle Ne Yapacaksınız?

Anlamlı bağlantılar kurmak ve iş sonuçlarını iyileştirmek için hikaye anlatma sanatında ustalaşın. Tartışmaları optimize etmek ve duygusal çatışmaları en aza indirmek için etkili hikaye anlatımının anahtarlarını uygulayın. Herkesin yaklaştığı odanın ışığı olun!

DC IconCreated with Sketch.
Hikaye Anlatma Sanatı
Verdiğiniz bu bilgiler gizlilik politikamızın koşullarına uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: