Dale Carnegie Türkiye

Üstün Müşteri Hizmetleri İçin Hızlı İpuçları

Bu Tanıtım Raporunun Faydası

Kulağa basit gelebilir, ancak kârlılığın ve büyümenin yönlendirilmesi müşteri hizmetleri ve memnuniyetinden kaynaklanmaktadır. Bir müşteriyi şampiyona dönüştürmek, müşteri yaşam döngüsü boyunca detayları mükemmelleştirmeye bağlıdır. Bu kılavuz, hemen kullanabileceğiniz pratik müşteri hizmetleri ipuçları sunar – rakipleriniz tozunu yutsun … her biri her seferinde.

Ne Öğreneceksiniz?

İstisnai müşteri hizmetleri, her temas noktasında anlamlı ilişkiler ve unutulmaz anlar oluşturma ile ilgilidir. Önce müşterilerle olan ilişkilerinizi güçlendirecek dokuz yol ile tanıtıştırılacaksınız. Ayrıca telefonla nezaket becerileri, 8 adımlı bir şikayet çözüm süreci, ihtiyaçları ortaya çıkarmak için istenecek soruların türleri, bir tavsiye istemek için beş adım ve daha fazlasını öğreneceksiniz!

Neden İhtiyacınız Var?

Ürün ve fiyat, kesinlikle müşterilerin zihnindeki temel ayrımcılardır, ancak kalplerine giden yol müthiş hizmettir. Üstün hizmet sağlayıcılar, ilk temastan itibaren anlamlı ilişkiler geliştirir. Yardımseverlik, hakiki ilgi ve saygı göstermek, müşterinin tutumunu etkiler - onları kayıtsızlıktan sadıklığa taşır.

Bu Bilgiyle Ne Yapacaksınız?

İyi hizmetin mükemmel bir hizmete dönüştürülmesi yalnızca birkaç istekli adımı gerektirir. Her zaman beklentileri aşan istisnai müşteri hizmetleri sunmak için gerekli adımları izleyin. İlkeleri uygulayın ve müşterileri, hayal kırıklığına uğrayanları bile sadık hayranlarınıza ve sizi başkalarına tavsiye eden kişilere çevirin.

DC IconCreated with Sketch.
Üstün Müşteri Hizmetleri İçin Hızlı İpuçları
Verdiğiniz bu bilgiler gizlilik politikamızın koşullarına uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: