Dale Carnegie Türkiye

Etkili Bir Performans Değerlendirmesi Nasıl Yapılır?

Bu eKitabın Faydası

Bu, iyi hazırlanmış, yapıcı ve olumlu bir performans görüşmesi yürütmek için hızlı ve kolay bir plandır. Performans değerlendirmesiyle çalışanlarınızı teşvik etmenin, güçlendirmenin ve bağlılığı artırmanın en iyi yollarını size gösterecektir. İyileştirilmesi gereken alanları tartışırken doğru tavrı sergileyerek, işyerinde coşkuyu ateşleyebileceğinizi öğreneceksiniz.

Ne Öğreneceksiniz?

İstenen sonuçları iletmenin ve bu sonuçları kurumun misyonuyla uyumlu hale getirmenin önemini öğreneceksiniz. Çalışanınızın performansını nasıl değerlendireceğiniz ve takip edeceğiniz konusunda ipuçları alacaksınız. Çalışanlarınızı motive etmek ve onların bağlılığını yaratırken bir ödül programı geliştirmek için yeni fikirler edinin.

Neden İhtiyacınız Var?

Bir yönetici olarak, günlük hayatın nabzını tutmanız önemlidir, ancak daha da önemlisi çalışanlarınızı ne kadar iyi performans gösterdikleri konusunda bilgilendirmektir. İyi bir performans değerlendirmesi, yalnızca düzeltme veya övgü için değil, aynı zamanda doğru kişiye doğru görevin atanıp atanmadığını belirlemek için de birçok yönden faydalı olabilir. Ve hepsinin en büyük faydası, olumlu bir şekilde yönetildiğinde, çalışanınızla sağlamlaştırdığınız ilişkidir.

Bu Bilgiyle Ne Yapacaksınız?

Bir lider olarak, değişiklikleri ve fırsatları olumlu bir şekilde nasıl kucaklayacağınızı göstermelisiniz. Övdüğünüzde, ödüllendirdiğinizde ve iyi bir örnek oluşturduğunuzda, çalışanlar daha fazlasını başarmak ve daha iyi sonuçlar sağlamak için motive olurlar.

DC IconCreated with Sketch.
Etkili Bir Performans Değerlendirmesi Nasıl Yapılır?
Verdiğiniz bu bilgiler gizlilik politikamızın koşullarına uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: