Dale Carnegie Türkiye

Dale Carnegie Liderlik Eğitimi programı, önce Urban'ın üst yönetimine, ardından da şirketin tamamına tanıtıldı. Dale Carnegie, şirketle aktif bir rol üstlendi ve çalışanlarını, kişiliklerini ve işletmeyi tanımak için çok zaman harcadı.

Şimdi Nasıl Başarıyorlar?

Dale Carnegie'nin Liderlik Programına taahhüt ettiğinden bu yana, Urban şirketlerinde büyük gelişmeler gördü. Kent Mühendisliği Başkanı Edward M. D'Alba, Dale Carnegie Eğitim'i kendisi ve iş arkadaşlarına birbirlerini ve müşterilerini nasıl gerçekten dinleyip iletişim kuracaklarını öğrettiği için takdir ediyor. " Birbirimiz, müşterilerimiz ve yaptığımız işle gerçekten ilgilenen bir şirket olduk. İnsanların birlikte çalışmak konusunda gerçekten bağlılık duyduklarını ve imkanlar dahilinde ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını görüyoruz. "

Zorluklar

Urban, bir yandan şirketin yeni sahiplerinin taleplerine cevap vermeye uğraşırken, bir yandan da çalışanları arasında iletişimi geliştirmeye çalışırken çok zorlu bir döneme girmişti. “Bazı insanların şirketi nereye götürmeye çalıştıklarıyla ilgili perspektifi anlamaya ihtiyacımız vardı.”

Çözümler

Dale Carnegie Eğitim, ihtiyaca göre uyarlanmış, Urban’ın gereksinimlerine cevap veren bir Liderlik programı sundu. Eğitimciler, çalılaşanlar arası birbirini anlama becerilerini ve iletişimlerini geliştirmeye çalışırken dışarıdan bir danışman gibi değil, Urban’ın ekibinin birer parçasıymış gibi davrandılar.

Sonuçlar

“Birbirimizle iletişim kurma becerilerimiz olağanüstü gelişti. Bizim büyük çoğunluğumuz mühendislerden oluşmakta ve biz iletişim becerilerimiz pek de harika olmadığı, ama rakamlarla aramız iyi olduğu için mühendis olmuştuk. Ancak gördük ki; Dale Carnegie Eğitimini alan insanlar, gerektiği anda -önceden hazırlıksız da olsalar- gereken doğru davranışı gösterebilir hale geliyorlar ve çalışanlarının şirket vizyonunu anlamalarını sağlayıp, gereken aksiyonu almaları için de onları motive edecek bütün önemli unsurları içinde barındıran mesajları verip yerine ulaştırabiliyorlar.” diyor D’Alba. Dale Carnegie Eğitim programı ona ve iş arkadaşlarına gerçek anlamda dinlemeyi ve ona göre birbirleriyle ve de müşterileriyle etkili iletişim kurmayı öğretti.

“Dale Carnegie Eğitim, çok zorlandığımız bir dönemimizden çıkmamızı sağlayan katalizör oldu ve lider kadromuzun ortak hedeflerimize daha sıkı odaklanmasına imkan verdi. O ortak hedeflerimiz de bu sayede herkes tarafından çok daha iyi özümsenmiş oldu. Dale Carnegie Eğitim, şirketimizin nasıl göründüğünü ve nasıl hissettiğini tamamen değiştirdi.”

Urban Engineers – Edward M. D’Alba, Baş Mühendis, Başkan, Urban Engineering, Inc.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: