Dale Carnegie Türkiye

Nissan

Dale Carnegie, Nissan Manufacturing'in 'Çalışmak İçin Harika Bir Yer' olma misyonunun desteklenmesinde gelişim ortağı oldu. Yüzlerce Süpervizör, Kıdemli ve Yönetici, Nissan'ın katı standartlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış ve özelleştirilmiş bir Dale Carnegie Programını halihazırda deneyimlemiştir.

Şimdi Nasıl Başarılılar?

Gelişim programının ilk aşamasının ardından, programın uygulandığından emin olmak için kurum içi sürdürülebilirlik ve hesap verebilirlik toplantıları yapılmaktadır. Bu toplantılardan alınan geri bildirimler, öğrenilenlerin işyerine aktarıldığını ve bölüm müdürlerinin Dale Carnegie’nin Altın Kitabındaki ilkeleri kullanarak Great Place to Work Anketinin gerektirdiği bazı davranış ve düşünceleri hayata geçirdiklerini göstermektedir.

“NMUK’u Çalışmak için Harika Bir Yer haline getirmeye kararlıyız ve bu yolculuğun ilerlemesine yardımcı olmak için hat yöneticilerimizi gerekli beceri ve güvenle donatmak önemli bir adım. Bu, çalışanlarımız ve işyerimiz için gerçekten olumlu bir fark yaratan harika bir liderlik gelişim programıdır.”

Dominic Lydon, Yetenek Yönetimi, Strateji ve Planlama Başkanı

Zorluklar

Halihazırda çok başarılı bir işletme olan Nissan, her zaman daha iyi olmaya kararlıdır. Birleşik Krallık’ın en iyi işverenlerinden biri olma misyonuna sahipler ve bu amaçla ‘Great Place to Work’ modelini takip ediyorlar.

Bu, tüm çalışanların kendilerini bağlı ve güçlü hissettikleri bir kültür oluşturmalarına yardımcı olacaktır.

Çözümler

Dale Carnegie, Nissan Manufacturing’i ‘Çalışmak için Harika Bir Yer’ olma misyonunda desteklemek üzere gelişim ortağı olarak atanmıştır. Yüzlerce Süpervizör, Kıdemli ve Yönetici, Nissan’ın titiz standartlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış ve özelleştirilmiş bir Dale Carnegie Programını deneyimlemiştir.

Sonuçlar

Gelişim programının ilk aşamasının ardından, programın uygulandığından emin olmak için kurum içi sürdürülebilirlik ve hesap verebilirlik toplantıları yapılmaktadır.

Bu toplantılardan alınan geri bildirimler, öğrenilenlerin işyerine aktarıldığını ve bölüm müdürlerinin Dale Carnegie’nin ilkelerini kullandığını göstermektedir.

Carnegie’nin Altın Kitabı, Great Place to Work Anketi’nin gerektirdiği bazı davranış ve düşünceleri mümkün kılmaktadır.

“Dale Carnegie’nin yaklaşımından çok memnun kaldık – hat yöneticilerimize düşünmeleri için alan, düşündürücü bir program ve insan yönetimlerini iyileştirmek için harekete geçme enerjisi sağladılar.”

Nissan – Dominic Lydon, Yetenek Yönetimi, Strateji ve Planlama Başkanı

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: