Dale Carnegie Türkiye

Dale Carnegie Eğitim John Deere’nin tüm iş birimleri için onların ihtiyacına özel hazırlanmış çözümler sundu. Bu çözümlerdeki kurs çalışmalarının içerikleri çalışanların sahada karşılaştıkları ve karşılaşabilecekleri endüstriye has örneklerle ve vaka çalışmalarıyla zenginleştirilmişti. Eğitimlerin sonunda, Deere’s satışçıları işlerinin başlarına son derece değişmiş tavır ve tutumlarla döndüler.

Şimdi Nasıl Başarıyorlar?

John Deere ve Dale Carnegie Eğitim, ortak sorunları ve satışları artırma yollarını tartışmak üzere bir araya gelebilecekleri bir alan sağlayarak, aynı zamanda kendi taban çizgisini de güçlendirirken, Deere ağının bütünlüğünü güçlendirmeye yardımcı olmak için birlikte çalıştı. Dale Carnegie Eğitim'in çalışmaları, uzun vadede sonuçlar doğururken, John Deere için hemen ölçülebilir sonuçlar ürettiği kanıtlanmıştır.

Zorluklar

Tarım ve hayvancılık sektöründeki artan rekabet dolayısıyla, John Deere artık sadece kar etme konusundaki şöhretine bel bağlayamazdı, böylelikle John Deere çalışanlarının satış becerilerini geliştirmeye odaklanmayı istedi. Satış tekniklerini John Deere ürün ve hizmetlerinin değeri üzerine yoğunlaştırmaya karar verdiler.

Çözümler

Dale Carnegie’nin coğrafi olarak yaygınlığı dolayısıyla her bölgeden eğitimleri öğrenebilmeye imkan vermesi sayesinde, şirket tam da John Deere’nin istediği tarzda bir özelleştirilmiş bölgesel eğitime kavuşmuş oldu. Bölgesel şartları çok iyi bilen ve anlayan eğitmenler, Deere’nin bölge müdürleriyle bölgeye has satış zorluklarını tespit edebildiler.

Sonuçlar

Eğitimlerin sonunda, Deere’s satışçıları işlerinin başlarına son derece değişmiş tavır ve tutumlarla döndüler. Artık kendi vasıf ve becerilerine dair yeni buldukları bir inanç ve özgüvenle donatılmışlardı.

“İlke olarak, biz normalde bir Açık Satış Etkinliğinde 50 bin ila 75 bin dolar değerinde ekipman satarız. Bu yıl aynı zaman zarfında 350 bin dolar değerinde ekipman sattık.”

 

John Deere – John Deere’s Maine Satış Merkezi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: