Dale Carnegie Türkiye

Dale Carnegie uzmanları zorluklarına cevap verebilecek bir Sunum Becerileri eğitimini özel olarak tasarlamak için Connolly Liderlik Ekibi ile yakından çalışmak için getirildi. "Çok sayıda yuvarlak masa tartışması yapıyoruz. Çalışanlarımız 100 kişinin önünde ayağa kalkıp, bir sunum ya da konuşma yapmıyor. Böylelikle, eğitimin bir parçası olarak, Dale Carnegie, insanların masanın etrafında oturmalarını sağlayarak ve bu toplantılardan birinin nasıl olacağını simüle ettirdi. ''Eğitimi, çalışanlarımızın eksik olduğu belirli alanlara hitap edecek düzenleyerek çok iyi bir iş çıkardılar "

Şimdi Nasıl Başarıyorlar?

Son üç ya da dört yılda çok büyük bir başarı elde ettik ve Dale Carnegie bunun ayrılmaz bir parçasıydı.

Zorluklar

“Sorun, bu insanların kendi uzmanlık alanlarında çok yetenekli iken, kendi alanlarının dışında kalan görevlerle başa çıkabilmek için hazırlıksız olmalarıydı ” Thomas Mohs, Operasyon Direktörü.

Çözümler

Dale Carnegie Eğitim, Connolly ile birlikte, belirli problem alanlarına hitap eden bir Sunum Becerileri Kursu özel olarak tasarlamak için çalıştı. Bu eğitimin yanı sıra DCT, Connolly için bir liderlik geliştirme programı da hazırlamıştır.

Sonuçlar

Günümüze kadar olan sonucunda, 70’den fazla Connolly çalışanı Dale Carnegie Eğitim kurslarını almıştır. “Bizim için bir kerelik bir şey” diyor, Operasyon Direktörü Thomas Mohs “tüm yöneticilerimiz için eğitimin temel bir parçası haline geldi.’

“Eğitimin şirketimiz üzerinde bir etkisi oldu mu? Kesinlikle oldu, ve gelir ve karlılığımızdaki %20 artış bunu gösteriyor.Başkanımız bizi yeni bir seviyeye taşımak istedi ve Dale Carnegie Eğitim, bizim bu başarıyı elde etmemize yardımcı oldu.”

 

Connolly – Thomas Mohs, Operasyon Direktörü, Connolly Consulting

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: