Dale Carnegie Türkiye

Becerilerini geliştirmek için CamWest, aynı anda satış ve insan ilişkilerine odaklanmak üzere, Dale Carnegie Temel Kursundaki Dale Carnegie’nin temel iletişim prensipleri ile Satış Kursundaki satış prensiplerini konsolide ettirerek kendisine göre uyarlattı. Dale Carnegie Eğitim bunun yanı sıra, CamWest için bir satış eğitimi manüeli ile bir seri CamWest’e özel hazırlanmış, onun organizasyonel yapısına ve kültürüne uygun eğitim programı geliştirdi.

Şimdi Nasıl Başarıyorlar?

CamWest birlikte öğrenmeye devam ettikçe, birlikte büyümeye de devam etti. Bir takım olarak beraber çalışmak, katılımcıların aralarında ve de müşterileriyle daha iyi iletişim kurmalarına yardımcı olan ortak bir dil geliştirmelerine imkan verdi. Bunun karşılığında organizasyonda bütünsellik meydan geldi ve CamWest kültürü, vizyonu ve değerleri güçlendi.

Zorluklar

CamWest, bağımsız satış temsilcilerine, tesis-içi Proje Müdürleri ile eğitim vererek, onları kendi vizyonu ve felsefesi ile uyumlu hale getirmenin, sonuç olarak daha iyi müşteri hizmetine dönüşeceğini ve müşterilere olağanüstü bir ev satın alma deneyimi sunacağını fark etti.

Çözümler

Dale Carnegie Eğitim’in esnek stili ve kapsamlı eğitim yaklaşımı, CamWest’in hem satış hem de insan ilişkileri ihtiyaçlarına aynı anda odaklanmasını sağlayacak bir çözüm sağladı. Kuruluşun tüm farklı bölümlerini bir araya getirmek, CamWest’in misyon, vizyon ve değerlerini sağlamlaştırmaya yardımcı oldu.

Sonuçlar

Bir takım olarak beraber çalışmak, katılımcıların aralarında ve de müşterileriyle daha iyi iletişim kurmalarına yardımcı olan ortak bir dil geliştirmelerine imkan verdi. Bunun karşılığında organizasyonda bütünsellik meydan geldi ve CamWest kültürü, vizyonu ve değerleri güçlendi. Eğitimlerin başladığı son dört yıl içerisinde, CamWest yıllık olarak %15’lik bir büyüme oranı yakaladı. Yeni yeteneklerin yoğun bir şekilde artışı, şirketin sağlam bir ekibin temellerini atmasına yardımcı oldu.

“Birlikte çalışarak, alıcılarımıza odaklanarak ve mükemmel hizmet sunarak şirketimizin daha da güçleneceğine her zaman inandım. Bunun içindir ki, sürekli eğitimi destekliyorum. Bizim katıldığımız eğitim bizim için son derece değerli oldu ve CamWest’in başarısına doğrudan katkı sağladı. Bu eğitim bizi kesinlikle bir sonraki seviyeye taşıdı.”

 

CamWest – Carolyn Gladwell, Pazarlama & Satış İkinci Başkanı

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: