Dale Carnegie Türkiye

Dale Carnegie Eğitimi, Boyes Turner'in stratejisini formülize etmede aktif bir rol oynadı ve bir şirketin iç müşterilerine -çalışanlarına- ne kadar özen gösterirse, dış müşterilerine de o kadar özen gösterebileceğini fark etmesini sağladı. Partnerlerin değerleri doğrultusunda yaşamaya taahhütü, nihayetinde kültürü dönüştürdü ve firmanın gelecekteki başarısının yolunu açtı..

Şimdi Nasıl Başarıyorlar?

Sonuçlar açıkça görülüyor, Boyes Turner yakın zamanda, kendi alanında , çalışmak için, en iyi bölgesel hukuk firması haline geldi (Sunday Times'a göre) ve ardından çalışmak için Güney Doğu'daki en iyi hukuk firması seçildi ve Birleşik Krallık'taki en iyi 20 enerjik hukuk firmasından (Hukuk İşleri) biri oldu. Aynı zamanda, geçtiğimiz günlerde Lloyds TSB Yılın Yönetim Ekibi ödüllerinde finalist oldu.

Zorluklar

İnsanları geliştirmek ve takımlar halinde çalışmalarını sağlamak kesinlikle başarılı bir hukuk firması olmaya giden yolda çok kritik bir konu. Hizmet sektöründeki bir çok profesyonel firma bu konuya kafa yormuş ancak pek azı bu hususta başarıyı yakalamıştır.

Çözümler

İyi düşünülmüş bir strateji başlı başına elzemdir, bunun yanında bir Dale Carnegie Danışmanının size yardım etmesi, fikirlerinizi tartışması, sürece muazzam değer katar ve her şeyin çok daha hızlı gerçekleşmesini sağlar. Dale Carnegie’nin işe ve duruma özel yaklaşımı pek çok kıdemli yöneticinin çok daha hızlıca insanların verimli bir şekilde gelişmesi gerekliliğine dair bilinç geliştirmelerini sağlamıştır. Böylece Dale Carnegie Eğitim Programları bu yöneticilerin koçluk ve mentorluk becerilerini arttırmıştır.

Sonuçlar

İnsan Kaynakları işletmenin kalbine yerleştirilmiştir ve değişimin anahtar unsuru olarak kullanılmaktadır. Bu Boyes Turner’ın ilerlemesini ve firması için sağlam temeller atmasını hızlandırmıştır. Etkiler son derece görülebilir bir düzeyde olmuştur, çünkü firma servis tekliflerini kayda değer biçimde güçlendirmiştir. Bunun sonucu olarak müşteri tabanının genişlemesi ve de üçünçü parti bağımsız kuruluşlarca saygı ile bakılmaları gözle görülür derecede artmıştır.

“Dale Carnegie şirketimi öyle bir yere taşımama yardım etti ki, sonunda şirketim İngiltere’nin en iyi yerel hukuk firmalarından biri seçildi. Geçen beş yıl içerisinde çok hızlı büyüdük; 4 milyon sterlinden 10 milyon sterlinin üzerine, ve bu süreçte hizmet kalitemizi güçlendirdiğimiz gibi müşteri kalitemizi de arttırmış olduk.”

 

Boyes Turner – Andrew Chalkley, CEO ve Ortak

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: