Dale Carnegie Türkiye

Kapsayıcılığı Elde Etmek
Kültürel Farkındalık Yoluyla Kapsayıcılığı Elde Etmek
Bu Tanıtım Yazısının Faydaları

Kültürel çeşitlilik ve kapsayıcılık, iş dünyasındaki globalleşmeye paralel sıkça duymaya alıştığımız kavramlar. Kültürel çeşitlilik ve kapsayıcılık kavramları, trend konuların çok ötesindedir, çünkü yeteneklerin tespiti ve doğru yerde kullanılması, takımlar arası farklılıkların benimsenmesi, müşteriyi anlama ve şirketin iş sonuçlarına katkı sağlar. Kurumlar, insanların kültürel farkındalıklarını ve kültürel yeterliliklerini geliştirmelerine yardımcı olarak kapsayıcılıklarını artırabilirler.

Ne Öğreneceksiniz?

Kendi önyargılarımızla mücadele etmek, insan olmanın ne anlama geldiğinin bir parçasıdır, ancak araştırmalar, kültürel farkındalığımızı ve kültürel yetkinliğimizi artırmanın, sürdürülebilir çeşitliliği destekleyen gerçekten kapsayıcı bir ortama katkıda bulunmamıza yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Neden İhtiyacınız Var?

Yapılacak doğru şey olmasının yanı sıra, işyerinde çeşitliliğin somut faydaları artık iyice yerleşmiştir. Yine de çeşitlilik, yalnızca gerçekten kapsayıcı bir ortamda var olduğunda tam potansiyelini ortaya çıkarabilir. Bu olmadan, kuruluşlar kesinlikle çeşitli yeteneklerin elde tutulmasını başarmakta zorlanacaktır.

Bu Bilgiyle Ne Yapacaksınız?

Sürdürülebilir çeşitliliği desteklemek için başarılı bir eğitimin temelini oluşturan zihniyet ve becerileri anlamak, kuruluşların çeşitlilik odaklı çabalarının amaçladıkları olumlu etkiye sahip olmasına yardımcı olabilir.

Dale Carnegie’nin kuruluşunuzun çeşitlilik odaklı çabalardan somut faydalar elde etmesine yardımcı olacak yeni programıyla ilgileniyor musunuz?

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık: Kültürel Farkındalık ve Yetkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

DC IconCreated with Sketch.

Kültürel Farkındalık Yoluyla Kapsayıcılığı Elde Etmek

Verdiğiniz bu bilgiler gizlilik politikamızın koşullarına uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: