Dale Carnegie Türkiye

Tüm Kaynaklar / Teknik Yayınlar / Teknolojinin Ötesinde

Teknolojinin Ötesinde: İnsanları Yapay Zeka (AI) Çağında Başarıya Hazırlamak

Bu Tanıtım Raporunun Faydası

Yapay Zeka algılayan, anlayan, öğrenen ve hareket eden BT sistemlerini ifade eder- ve yaşama ve çalışma biçimimizi değiştirmektedir. Kuruluşlar AI’yı kullandıkça, yapılan işler, çalışan bağlılığı ve kurum kültürü üzerinde derin bir etkisi olacaktır. Bu etkinin ne olacağını ve insanları başarıya nasıl hazırlayacağınızı anlamak kritik derecede önem kazanmaktadır.

Ne Öğreneceksiniz?

Teknoloji ve büyük veriler, dijital dönüşüm için itici güç olacak olsa da, bu tanıtım belgesi, şirket liderlerinin neden teknolojinin ötesine bakmalarını, şeffaflık ve güven oluşturmaya odaklanmaları gerektiğini araştırırken, doğru becerilerin yerinde olmasını sağlamak için bir öğrenim planı geliştirerek. çalışanların değişime uyum sağlamasına ve AI'nın başarılı bir şekilde uygulanmasını desteklemesini sağlamaktadır.

Neden İhtiyacınız Var?

Önümüzdeki on yılda, AI'nın tüm işlerin yaklaşık % 60'ını etkilemesi bekleniyor. Çoğu işin tamamen ortadan kalkması pek mümkün olmamakla birlikte, AI rutin faaliyetleri üstlenenecek ve sosyal ve yaratıcı zekaya en yüksek gereksinimi olan görevler çalışanlara kalacaktır, ve böylelikle işin niteliği çarpıcı biçimde değişecektir.

Bu Bilgiyle Ne Yapacaksınız?

AI'nın tanıtımı dahil her türlü kurumsal değişim, insanları hazırlamak için bilinçli ve akılcı bir plan gerektirir. Tanıtım raporunda tartışılan, başarının sağlanması için üç şart bu planın geliştirilmesi için değerli bir rehberdir.

DC IconCreated with Sketch.
Teknolojinin Ötesinde: İnsanları Yapay Zeka (AI) Çağında Başarıya Hazırlamak
Verdiğiniz bu bilgiler gizlilik politikamızın koşullarına uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: