Dale Carnegie Türkiye

Çevik Sistemden Çevik Kültüre Giden Yol

Organizasyonel Sağlık İçgörüleri

Çevik Sistemden Çevik Kültüre Giden Yol

Günümüzde birçok kurum müşterisini odağına alarak çevik çalışma sistemini benimsiyor.

Organizasyonlar çevik yaklaşımı ortaya koymak için, davranışsal beklentileri destekleyecek çevik yapılara, süreçlere ve teknolojik sistemlere odaklanıyorlar. Bu girişimlerin organizasyon içerisinde başarıyla yürütülebilmesi ve sürdürülebilirliği için kurumların çevik kültüre de odaklanmaları gerekir. Önceki Organizasyonel Sağlık içgörümüzde vurguladığımız gibi sürdürülebilirlik için strateji ile kültürün işbirliği kaçınılmaz bir koşul.

Buna karşılık McKinsey’in ‘Organizasyon boyutunda çevik dönüşümün zorlukları’ konusunda yayınladığı araştırma sonuçlarına göre ‘Kültür ve iş yapış şekillerindeki dönüşüm’ %76 ile en büyük zorluk olarak ortaya çıkıyor.

Dale Carnegie Türkiye olarak uzun yıllardır küresel ve yerel şirketlerle gerçekleştirdiğimiz çözüm ortaklığı projelerinde de kültürün her organizasyonda kuralları belirleyen gizli bir güç olduğunu ama dönüşümünün de zorluğunu bilmekteyiz.

27 Haziran 2024 saat 15:30’da gerçekleştireceğimiz ‘Çevik Sistemden Çevik Kültüre Giden Yol’ isimli 6. Organizasyonel Sağlık İçgörümüzde, çevik çalışma sistemini benimsemiş ve uygulayan kurumlarda stratejileriyle uyumlu olacak çevik kültüre dönüşümün yol haritasındaki başarı anahtarlarını değerlendireceğiz.

Siz de kurumunuzda bunun için hangi bakış açısı gerekiyor, nasıl sağlanır, hangi adımlar atılmalı sorularına cevap arıyorsanız webinara kayıt yaptırabilirsiniz.

Tarih

27 Haz 2024
Süresi Doldu

Zaman

Katılım ücretsizdir.
15:30 - 16:10

Daha Fazla Bilgi

ŞİMDİ KAYDOL

Etiketler

Canlı Sanal Sınıf

Yer

Zoom Video Webinar

Organizatör

Dale Carnegie Danışmanlık

Konuşmacı

QR Code

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: İstanbul • Saat: 9:00-16:00 • Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022 • Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri. • Lokasyon: • Saat: 9:00-17:00 • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy • Eğitmenler: