Dale Carnegie Akademi

Yeni Dönem Yetkinlikleri ve Dale Carnegie Yeni Liderlik Programları

Şubat 2021 ayında 100’ün üzerinde firma temsilcisinin katılımıyla, Dr. Çağlayan Bodur moderasyonuyla ‘Geleceğin Yetkinliklerini Birlikte Belirliyoruz’ çalıştayını düzenledik.

Bu sanal çalıştay sonrasında, tüm katılımcılara çalıştay raporu gönderildi. Çalıştayın detaylı raporuna sağdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çalıştayın en çok ilgi çeken bölümlerinden birisi de günümüz iş dünyasının ihtiyaç duyduğu yönetsel yetkinliklerdi. Dünya Ekonomik Forum raporunda belirlenen yetkinliklerle de büyük parallelik gösteren bu yetkinlikleri geliştirmek için neler yapılması gerektiği kritik noktalardan birisiydi.

Bu webinarda Dale Carnegie Yeni Liderlik programlarının bu yetkinliklerin gelişimine nasıl hizmet ettiğini masaya yatırıyoruz.

Siz de özellikle pandemi sonrasında farklılaşma gösteren bu yetkinliklerin gelişimi için planlama içerisinde iseniz bu webinar tam da size göre…

Webinarın Hedefleri:

Dale Carnegie gerek Türkiye’de gerekse global olarak, birçok ülkede şirketlerin lider gelişimine çözüm ortaklığı yapmaktadır. Fikir önderliği kapsamında Çalışan Bağlılığı, Liderlik Gelişimi odaklandığı alanların başında gelmektedir. Dale Carnegie Yeni Liderlik programları da bu noktada, şirketlerle uzun süreli deneyimler ve fikir liderliği araştırmalarının neticesinde şekillendirilmiştir.

Programlar yetkinlik gelişimine odaklanmaktadır ve ayrıştırıcı özelliklerden birisi de liderlik tecrübesine göre çalışanların ihtiyaçlarını dikkate almasıdır. Tüm bunlar webinar süresince interaktif bir şekilde eğitmenlerimiz tarafından ele alınacaktır.

Kimler katılmalı?

Şirketinde liderlik programı açmayı düşünen, çalışan bağlılığı konusunda çalışmayi hedefleyen, yüksek turnover sorunu yaşayan tüm İK, Eğitim&Gelişim ve Bölüm Yöneticileri.

Tarih

26 Eki 2021
Expired!

Zaman

1 Saat Canlı Webinar
12:30 - 13:30

Daha Fazla Bilgi

Kayıt için tıklayın

Yer

Zoom Video Webinar

Organizatör

Dale Carnegie Akademi
Telefon
+90 216 5044736
Web sitesi
https://dalecarnegie.com.tr
Kayıt için tıklayın
QR Code

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: