Dale Carnegie Akademi

Sunum Eğitimi

Online Etkili Sunum Nasıl Yapılır?

Canlı Sanal Sınıf

İnsanların bizi 4 yönümüz ile değerlendiriyor: ne söylüyoruz, nasıl söylüyoruz, ne yapıyoruz ve nasıl yapıyoruz. Bu ilkeler, yüz yüze ya da online, her bir sunum için geçerlidir. Online bir sunumun, grubun ilgisini çeken bir deneyim olabilmesi için ses, görsel ve teknoloji unsurları birlikte etkin bir şekilde kullanılmalıdır. Bu eğitimimizde bu ilkeleri ve etkiyi dramatik bir şekilde arttıracak yöntemleri keşfediyoruz.

Ne öğreneceksiniz

Bu Canlı Sanal Sınıf eğitimi, online sunumların ve sanal izleyici ile hızlı ve etkin bir uyum kurma tekniklerinin nüanslarını göstermektedir. Güçlü görseller ve azami etkileşim ile kitlenizin ilgisini çekin. Açılış, kapanış ve etkili, güçlü bir mesaj vermek için teknolojiyi kullanmanın yenilikçi yollarını keşfedin.

Neden öğrenmek isteyeceksiniz

Bir sunumun, özellikle çevrimiçi olduğu takdirde güçlü bir etkisi olması gerekiyor. Dale Carnegie ilkelerini pratik ederek, ustalıkla teknolojiyi kullanarak ve üstün görseller oluşturarak online sunumlar dinamik ve güçlü hale geliyor. Sıkıcı web seminerleri kalıplarını kırın ve sanal sunumlar için yeni bir standart oluşturun.

Size nasıl yardımcı olacak

Eğer, “Görmek inanmak” ise, şanslısınız demektir. Gelişen teknoloji, güçlü, görsel sunumlar oluşturmayı kolaylaştırdı. Artık, kanıtlanmış ilkeleri uygulayarak, kitlenizi büyüleyecek etkileyici sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Dale Carnegie Canlı Sanal Sınıf uygulamaları Cisco Webex Training Platformu ile gerçekleştirilmektedir. 

Lütfen eğitimimiz ile ilgili aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçiniz.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: