Dale Carnegie Akademi

İnsan Becerileri Eğitimi

Sanal Takımlara Liderlik Etmek

Canlı Sanal Sınıf

 

Günümüzün dijital dünyasında, evden çalışma ve uzaktan çalışma bir çok işletme için daha yaygın hale gelmiştir. Yüz yüze görüşemiyorsanız, nasıl işbirliği içinde ve üretken bir takım kurarsınız? Bu iki bölümden oluşan online kurs, başarılı bir sanal ekip oluşturmak ve motive etmek için iletişim becerileri öğretecektir.

Ne öğreneceksiniz?

Ekip çalışması, grup çalışması ve işbirliği ortamı geliştirmenin yollarını öğrenin. Karşılıklı güven ve saygıya dayalı net ekip beklentileri oluşturun. Biçimi ne olursa olsun etkin iletişim kurmanın yollarını keşfedin!

Neden öğrenmek isteyeceksiniz?

İletişim, başarılı takımların anahtarıdır, ancak iletişim biçimimiz hızla değişiyor. İlişkiler yüz yüze olarak daha doğal yapıldığından, sanal ekip liderleri, takım kurma ve dostluğu teşvik eden uygulamalara girmelidirler. Bu kurs, bu seviyede etkin iletişim düzeyine ulaşmak için gereken bilgi ve becerileri size sunar.

Size nasıl yardımcı olacak?

Düşük maliyetli sanal iletişim yöntemleri kullanan bir ağdan faydalanarak, teknoloji çağına ayak uyduran bir yönetici olun. Benzersiz durumlarda ilişkinizi geliştirmeye takımınızı yönlendirirken, adapte olabilirliğinizi kanıtlayın. Güçlü, üretken ve başarılı bir ekip oluşturmak için yaratıcılığınızı ve yeni keşfettiğiniz bilgiyi kullanın.

Dale Carnegie Canlı Sanal Sınıf uygulamaları Cisco Webex Training Platformu ile gerçekleştirilmektedir. 

Lütfen eğitimimiz ile ilgili aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçiniz

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon: İstanbul
• Saat:
9:00-16:00
• Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022
Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: