Dale Carnegie Akademi

Sosyal Beceriler

İş Yeri Stresini Yönetmek

Canlı Sanal Sınıf

Günümüzün rekabetçi dünyasında çalışmanın zihinsel sağlığımızın üzerinde olumsuz etkileri oluyor. Karşılaştığımız zorluklar stres seviyemizi arttırıyor. Bununla nasıl başa çıkabileceğimizi öğrenmek önemli. Stres seviyesini yönetebilen ve iyimser bir bakış açısı geliştirebilen kişilerin hedeflerine ulaşma şansı çok daha yüksek. O yüzden.. “Don’t worry, be happy!”

Ne öğreneceksiniz?

Bu eğitim stresle başa çıkmak için farklı stratejiler keşfetmenizi sağlayacak. İş ortamınızın bu anlamda daha az zorlayıcı olması için takım üyeleri ile nasıl çalışmanız gerektiğini konuşacağız. Negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürmenin yöntemlerini inceleyeceğiz.

Neden öğrenmelisiniz?

Artan stres durağan bir gidişata üretkenlik katabilir. Stresin sebeblerini ve bunlarla nasıl savaşılacağını güçlü bir şekilde anlayabilirsek, bu durumu sonuçlarımız üzerinde olumlu bir etki yaratacak hale getirebiliriz. Sonuçta amacımız da olumlu sonuçlar değil mi?

Size nasıl yardımcı olacak?

İşlerin baskısıyla baş edebilmek için etkili yöntemleri devreye sokabileceksiniz.  Bu eğitim yüksek seviyeli yıkıcı stresi ortadan kaldırıp bu enerjiyi üretkenliğe dönüştürebilmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlandı.

Dale Carnegie Canlı Sanal Sınıf uygulamaları Cisco Webex Training Platformu ile gerçekleştirilmektedir. 

Lütfen eğitimimiz ile ilgili aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçiniz.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon: İstanbul
• Saat:
9:00-16:00
• Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022
Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: