Dale Carnegie Akademi

Liderlik Eğitimi

Etkin Sanal Toplantılar

Canlı Sanal Sınıf

Bu eğitim online bir toplantının farklı özelliklerini ortaya koyar ve bu toplantıların bilgilendirici ve interaktif bir deneyime dönüşebilmesinin yollarını görmenizi sağlar. Katılımcı grubunuzu toplantının içinde tutmanın ve odaklanmalarını sağlamanın en etkili pratiklerini keşfedersiniz. Sanal toplantılar sadece bir alternatif olmak zorunda değil; bazen en iyi çözüm de olabilir!

Ne öğreneceksiniz?

Bu eğitimde online bir toplantının üç ana unsurunu keşfedeceğiz: toplantı öncesi planlama, toplantıyı yönetme ve toplantı sonrası takip. Gerçek bir toplantıyı değerlendireceğiz ve hem içerik hem de aktarımı kuvvetlendirecek uygun sanal araçları konuşacağız. Sıradaki online toplantılarınız için öneri ve ipuçlarını içeren rehber bir kitapçığa da sahip olacaksınız.

Neden öğrenmelisiniz?

Durmadan değişen, tempolu bir iş hayatının içinde insanları bir araya getirmenin en elverişli yolu online toplantılar. Online toplantılar aynı zamanda etkileşim ile ilgili bazı zorlukları da beraberinde getiriyoru. İşte bu eğitim ile online toplantılarda aktif katılımı ve iş birliğini sağlamanın yollarını keşfedeceğiz.. Bir başka ‘neden’ ise şu: online toplantılar artık hayatımızda hep ve daha sık olacak.

Size nasıl yardımcı olacak?

Online toplantı esnasında kullanacağımız araçlar ve aktiviteler ile takımlarınızın ‘toplantıda kalmalarını’ sağlayabileceksiniz. Online ortamı sağlam ilişkiler geliştirmek ve bağlılığı arttırmak için bir fırsata çevirebileceksiniz. Nihai olarak da her yönüyle iyi planlanmış ve yönetilmiş online toplantıların faydalarını net bir biçimde anlamış olacaksınız.

Dale Carnegie Canlı Sanal Sınıf uygulamaları Cisco Webex Training Platformu ile gerçekleştirilmektedir. 

Lütfen eğitimimiz ile ilgili aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçiniz.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon: İstanbul
• Saat:
9:00-16:00
• Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022
Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: