Dale Carnegie Akademi

Dale Carnegie Podcastleri

Bugünün dünyasında liderliğin anlamını ortaya koymaya çalıştığımız Lunch & Lead: Dale Carnegie Podcast’e hoş geldiniz.

Liderliğe ilişkin gerçek hayattan içgörüleri paylaşacağız. Ve bu da bir lider olarak gelişim yolculuğunuzda önemli farkındalıklar yaratacaktır.

Dinlemeye Başlayın

Lunch & Lead Podcast

Dale Carnegie Akademi'nin Türkiye de iş dünyasının önde gelen fikir liderleriyle hazırlamış olduğu podcast içeriklerinden oluşmaktadır. Orijinal dili Türkçedir.

Take Command Podcast

Bu sayfa Dale Carnegie Global’in iş dünyasının önde gelen fikir liderleriyle hazırlamış olduğu podcast içeriklerinden oluşmaktadır. Orijinal dili İngilizcedir.
Joe Hart, President and CEO of Dale Carnegie

Hakkında

2015 yılında Joe Hart, profesyonel gelişim, performans iyileştirme, liderlik eğitimi ve çalışan bağlılığı konularında dünya lideri olan Dale Carnegie’nin Başkanı / CEO’su oldu. Milyonlarca insan gibi Dale Carnegie Course (DCC- İş Odaklı Gelişim Programı), Joe Hart’ın hayatında da derin ve dönüştürücü bir etki yarattı. Kendisi bu muazzam organizasyonun lideri olmaktan ve bireylerin, şirketlerin en iyi performanslarını sergilemelerine yardımcı olmaktan heyecan duyuyor.

Lunch & Lead: Dale Carnegie Podcast

1. Sezon Bölümleri

Demet Russ

Demet Russ

Johnson & Johnson’ın Janssen İlaç Şirketleri Türkiye Genel Müdürü

Üst Yönetimde Becerileri Geliştirmek

Bölüm 1 | 28 Nisan 2022 | 60 dakika

Dale Carnegie Akademi Lunch & Lead Podcast’ine hoş geldiniz😊

Bu podcastde liderlerin günümüz dünyasında nelere ihtiyaç duyduğunu ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Dale Carnegie Türkiye ve Hollanda franchise’larının Genel Müdürü PCC koçluk ünvanına da sahip Dilek Faka’nın ev sahipliğinde Janssen İlaç Genel Müdürü Demet Russ, ‘Üst Yönetimde Becerileri Geliştirmek’ konusunu masaya yatırıyorlar.

İki konuşmacı pandemi sonrasında iş dünyasındaki değişimi, bu değişimi yönetmek için liderlerin önceliklerini ve ihtiyaç duydukları yetkinlikleri tüm açıklığıyla ortaya koyuyorlar.

Gerçek hayattan iç görüler ve örnekler de lider olarak gelişimin ve potansiyeli tetiklemenin kilit noktalarını vurguluyor. Konuşmacıların ilham veren konuşmaları aynı zamanda güncel araştırmalar ve kaynak önerileriyle de destekleniyor.

Adam Mendler

Adam Mendler

CEO of The Veloz Group

The Passion for Leadership with Adam Mendler

Episode 36 | April 19th, 2022 | 42 minutes

Adam Mendler is the CEO of The Veloz Group, where he co-founded and oversees ventures across a wide variety of industries. Adam is also the host of the leadership podcast Thirty Minute Mentors, and the author of articles for Forbes, Inc., HuffPost, and “Leadership Lessons” for Thrive Global. Adam began his leadership journey at a young age. He held various leadership positions, such as class president, sports coach, and captain of his team. These endeavors have all been instrumental in leading him to where he is today. Leadership to him is the synergy that brings out the best in others and elevates the greater view of the team and organization. According to Adam, how we bounce back from failure is what defines us.

Join us to listen to Adam’s insights on leadership success, the power of learning, and combating fear.

Paylaşmak için ilgi uyandıran hikayesi olan bir yönetici lider misiniz?

Podcast'te konuk konuşmacı olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Liderlik Potansiyelinizin Komutasını Nasıl Alabilirsiniz?

Teknik Belge

Teknik Belge

Kültürel Farkındalık ve Kültürel Yetkinlik Yoluyla Kapsayıcılığı Sağlamak

Gerçek kapsayıcılık, sürdürülebilir çeşitliliğe ulaşmak için önemli bir mekanizmadır. Kuruluşlar, insanların kültürel farkındalıklarını ve kültürel yeterliliklerini geliştirmelerine yardımcı olarak kapsayıcılıklarını artırabilir.

Dale Carnegie'nin Başarı Sırları

Çok sayıda altın ipucu sizi hayal bile edilemeyen başarıya giden yola çıkaracak. Bir lider olarak mükemmelleşmek ve kendinizin en iyisi olmak için bu ipuçlarını aksiyona geçirin.

Rehber Kitap

Liderlik Kör Noktalarını Teşhis Etmek

Araştırmalar, liderlerin kör noktalara sahip olduğunu ve kuruma maliyetli olabileceklerini gösteriyor. Maalesef, liderlerin çoğu, iş dünyasındaki vizyonlarının 20/20 olduğunu düşünüyor, bu nedenle yöntemlerinin hatalarını görmeleri için biraz ikna edici olmak gerekiyor. Çalışan araştırmaları tarafından desteklenen bu yazı, kör noktaları belirlemekte ve bunlara etkili çözümler sunmaktadır.

Teknik Belge

ŞİMDİ BAŞLAYIN!

Neden bekliyorsunuz?

Bize Ulaşın

Soru sormak veya iş ve günlük yaşamınızda başarılı olmak ve ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirme hakkında daha fazla bilgi edinmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DC Icon Created with Sketch.
Verdiğiniz bilgiler, Gizlilik Politikası şartlarımıza uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon: İstanbul
• Saat:
9:00-16:00
• Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022
Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: