Dale Carnegie Akademi

Dale Carnegie'nin Kanıtlanmış Çalışan Bağlılığı Stratejilerini Kuruluşunuzda Uygulayın

Liderlik Eğitimine Kaydolun

Çalışan Bağlılığını Ölçmeyi ve Geliştirmeyi Öğrenin

Çoğu kuruluş, bağlı bir işgücünü teşvik etmenin önemini kabul eder, ancak çalışan bağlılığı düzeylerinde anlamlı iyileştirmeler yapmak için mücadelede zorlanırlar. Dale Carnegie’nin araştırması, kuruluşların kendine güvenen, yetkilendirilmiş ve bağlı bir iş gücü oluşturmak için odaklanabilecekleri belirli alanları ortaya çıkarıyor.

POPÜLER LİDERLİK EĞİTİMLERİ

Liderlik Potansiyelinizi Geliştirin: Yapmayı Bırak, Liderliğe Bak

Canlı Sanal Sınıf
 
Yeni liderlerinize, yüksek performans gösteren bir çalışandan etkin ve bağlılığı sağlayan bir lider olmaya geçişte gerekli becerileri kazandırın.

İş hayatında ve hayatta başarılı olmak için gereken kritik becerileri bugün geliştirin

Amiral gemimiz Dale Carnegie Course, sizin gibi milyonlarca profesyonelin daha güvenli iletişimciler, daha iyi liderler ve etkili işbirlikçiler olmaları için konfor alanlarından çıkmalarına yardımcı oluyor.

Canlı Sanal SınıfBireysel Eğitim

Çalışan Bağlılığını Günlük Önceliklendirmenin Sonuçları

Liderler çalışan bağlılığını günlük bir alışkanlık haline getirdiğinde, çalışanların işi halletmek için ne gerekiyorsa yapmaya istekli olma olasılığı 4 kat daha fazladır.

Bilgi Grafiğini Görüntüle

Dönüşüm Hikayeleri

Cesaret ve güven inşa ederek çalışanlarınızı canlandırıyoruz. Ekibinizin ve kariyerinizin sunabileceği en iyiyi ortaya çıkarmak için kendi yönetim tarzınızı geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Serrinea Granville, JP Morgan Chase

Glenn Kalokira, Estee Lauder

Macha Ross, Google

Çalışan Bağlılığını En Çok Ne Etkiler?

Bağlılığı artırmak için kuruluşlar çoğu zaman çok fazla şeye odaklanırlar ve her şeyi bir kerede düzeltmeleri gerektiğini düşünürler. Araştırmamız, üç faktörün çalışan bağlılığı oranları üzerinde önemli bir etkiye sahip olabileceğini ve öncelikle bunlara odaklanılması gerektiğini gösteriyor.

  1. Güven veren liderlik
  2. Yönetici ile kurulan ilişki
  3. Organizasyonda gurur duyma

Daha Fazla Bilgi

Liderlik eğitim programlarımız size şu konularda yardımcı olacaktır:

Page 1 Created with Sketch.

Çalışan bağlılığı ve sadakati kazanın

İletişimi ve işbirliğini geliştirin

Yeteneği elde tutabilen bir kültür yaratın

Organizasyonel amaç ve hedeflere ulaşın

Çalışan Bağlılığı: 'Her Şeyi Ortaya Koyma' Zamanı

Sonuçlar geliyor ve herkes, bağlı çalışanların sonuç yarattığını biliyor. Gerçekten de, Deloitte tarafından hazırlanan bir raporda liderlerin %85'inin çalışan bağlılığının stratejik bir öncelik olduğunu söylediğini ortaya koydu. Bu teknik inceleme, kuruluşların işgücünde etkin bir şekilde bağlılık oluşturabilmesi için yapması gereken belirli şeyleri ortaya çıkartmaktadır

Kişiye Özel Eğitim Çözümü ile ilgileniyor musunuz?

Ekibinizin benzersiz ihtiyaçlarını değerlendirerek, arzu ettiğiniz kesin sonucu en üst düzeye çıkarmak için uyarlanmış özelleştirilmiş eğitim çözümleri oluşturuyoruz.

Bize Ulaşın

Liderlik eğitimine bugün kaydolun.

İlginizi çekebilecek Çalışan Bağlılığı kaynakları:

Yöneticiler Önemlidir

eBook  

Çalışanlar şirketlerden ayrılmaz; müdürlerinden ayrılırlar. Pratik adımlar ve biraz duygusal zeka sayesinde, yöneticiler, çalışanların motivasyonunu, moralini ve memnuniyetini, elde tutma oranları, müşteri memnuniyet puanları ve gelir düzeyi ile birlikte yeni seviyelere taşımanın anahtarı olabilirler.

Y Kuşağı ve Z Kuşağının Bağlılığını Sağlayan ve Onları Elde Tutan Kültürler Yaratmak

eBook  

Millenyum kuşağı günümüzde işyerinde diğer kuşakları büyüklük açısından gölgede bıraktı. Daha genç çalışanların nasıl düşündüklerini, nasıl çalıştıklarını ve onlarda nelerin bağlılık yarattığını anlamak, canlı ve sürdürülebilir bir çalışma ekibi oluşturmak için her zamankinden daha önemli.
 

Çalışan Bağlılığının Duygusal Araçları

Whitepaper


Duygular ve bağlılık birbiriyle derinden etkilidir. Çalışan bağlılığının her temas noktası, bazılarını harekete geçiren duyguları ortaya çıkarabilir.
 

Bize Ulaşın
 
Online çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 

Verdiğiniz bilgiler, Gizlilik Politikası şartlarımıza uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon: İstanbul
• Saat:
9:00-16:00
• Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022
Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: