Dale Carnegie Akademi

Diplomasi ve Uygun Davranışlar İle İletişim

Bu eKitabın Faydası

Bu rehber, bir iletişimci olarak güçlü yanlarınızı ve zayıflıklarınızı farketmeniz için size güçlü bir içgörü sağlar. Anlaşmalı anlaşmazlığı öğrenmeniz, kendinizi özgüven ve hünerle savunmanız ve insanlara karşı açık ve anlayışlı bir tutum sahibi olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Rahibe Teresa’yı düşünün!

Ne Öğreneceksiniz?

İş arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla etkili bir şekilde iletişim kurarken gerekli becerilere sahip olup olmadığınızı belirlemek için 10 soruluk bir değerlendirme alacaksınız. Gereksiz çatışmalardan kaçınmanın ve çekişmeli durumlara sakince ve özgüvenle yaklaşmanın yollarını analiz edin. İnsanların doğru söylediğini farzetmenin, asıl koltukta oturduğunuzda, ne ekersen onu biçersin teorisini doğrulayarak, sizin yaranınıza işleyeceğini öğrenin.

Neden İhtiyacınız Var?

Diplomatik olarak iletişim kurmak sadece iş dünyasıyla sınırlı değildir. Aile, arkadaşlar ve hatta evcil hayvanlarla bile düşünceli iletişim becerilerini pratik etmelisiniz! İnsanlar hata yapar. Bu hatalara nasıl karşılık verdiğiniz, sizi anlatır.

Bu Bilgiyle Ne Yapacaksınız?

Çalışan bağlılığını artırmak için gerçek bir plan geliştirmeye başlamanıza yardımcı olacak bilgileri edinin. Sonuç yaratacak stratejik yatırım alanlarını belirleyin. Çalışanlarınızı bağlı etmeye başlayın!

DC Icon Created with Sketch.
Bu Rehber Yazıyı Şimdi Edinin
Verdiğiniz bu bilgiler gizlilik politikamızın koşullarına uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: