Dale Carnegie Akademi

Çalışan Bağlılığı: Liderler İçin Bağlılığa Günlük Öncelik Verilmesi

Bu Tanıtım Raporunun Faydası

On yıllar geçtikten, milyarlarca dolar harcadıktan sonra çalışanların bağlılık seviyeleri zorlukla artırılabiliyor. Bağlı iş gücünü harekete geçirecek unsur aslında çalışan bağlılığıdır. Şirketlerin güven inşa etmede neden eksik kaldığını bulun.

Ne Öğreneceksiniz?

Dale Carnegie tarafından yürütülen araştırmaya dayalı olarak, bu tanıtım belgesi, kuruluşların her seviyedeki liderlerinin, geçmiş yatırımların ve stratejilerin tarihsel bağlamını dikkate alırken çalışan bağlılığını artırmasını nasıl sağlayabileceğini göstermektedir.

Neden İhtiyacınız Var?

Sonuç alındıkça herkes bağlı çalışanların fark yarattığını bilir. Nitekim Deloitte tarafından hazırlanan bir raporda, liderlerin %85'inin çalışan bağlılığının stratejik bir öncelik olduğunu söylediği ortaya çıktı. Bu makale, kuruluşların iş gücünde etkin bir şekilde bağlılık oluşturmak için yapılması gereken belirli şeyleri ortaya çıkarmaktadır.

Bu Bilgiyle Ne Yapacaksınız?

Çalışan bağlılığını artırmak için gerçek bir plan geliştirmeye başlamanıza yardımcı olacak bilgileri alın. Sonuç yaratacak stratejik yatırım alanlarını belirleyin. Çalışanlarınızda bağlılık yaratmaya başlayın!

DC Icon Created with Sketch.
Bu Rehber Yazıyı Şimdi Edinin
Verdiğiniz bu bilgiler gizlilik politikamızın koşullarına uygun olarak kullanılacaktır.

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: