Dale Carnegie Akademi

Hakkımızda Söylenenler

Canlı sanal sınıfların online webinarlardan interaktivite, koçluk ve uygulama anlamında bu kadar pozitif ayrıştığını görmek benim için önemliydi.

Aylin Ketenci - Yetenek Yönetimi Bölümü Dr.Çağlayan Bodur tarafından yürütülen "Çalışan Gelişimini Sanal Sınıf ile Sürdürme" Workshop’undan

"Birçok yüz yüze eğitime katıldım ve birçoğu hiç bu kadar aktif katılımlı olmamıştı ve katılmak içimden gelmemişti. Online bir ortamda yüz yüze iletişim hissiyatı vermiş olmanız çok güzeldi. Katılımcıları sıkmadan onları proaktif bir şekilde eğitime dahil edebiliyor olmanız muhteşem. Emeğiniz için teşekkürler."

Dale Carnegie Canlı Sanal Sınıf

• Dale Carnegie, canlı sanal sınıflarla gelişimin sürekliliğini sağlamaya yönelik olarak sunduğu stratejilerle kurumlardaki eğitim süreçlerine rehberlik ediyor.

• Yeni normalde canlı sanal sınıfların, çalışan gelişiminin sürekliliği için önemli bir enstrüman olduğunu ve webinarlardan pozitif anlamda ayrıştığını düşünüyorum.

Doğan Yıldız - Boyner Grup Eğitim Yöneticisi Kurumların Eğitim ve Gelişim Faaliyetlerinde Çeviklik için ‘Canlı Sanal Sınıflara Geçiş’ Workshopu

  Prometeon – Online Eğitim

  Canlı Sanal Sınıf- Eğitimlerimizin sonunda aldığımız pozitif dönüşler bizleri çok mutlu ediyor.

  Prometeon firması çalışanlarıyla yaptığımız ‘Organizasyonel Farkındalık’ Online Eğitiminin sonunda aldığımız geri bildirim de bunun en önemli kanıtlarından.

  “Birçok yüz yüze eğitime katıldım ve birçoğu hiç bu kadar aktif katılımlı olmamıştı ve katılmak içimden gelmemişti. Online bir ortamda yüz yüze iletişim hissiyatı vermiş olmanız çok güzeldi. Katılımcıları sıkmadan onları proaktif bir şekilde eğitime dahil edebiliyor olmanız muhteşem.

  Emeğiniz için teşekkürler.”

  United Nations Development Programme- UNDP

  Dale Carnegie markası zihnimizde; motivasyon ve iş yeri kavramlarını çağrıştırıyor. Kurumla çalışmaya başladığımız ilk günden bugüne kadar birçok konuda çok daha bilinçlendik. Dale Carnegie Türkiye’nin beklentilerinizin üstüne çıkan üç özelliği olarak; zamanlamada mükemmellik, organizasyon aşamasında esneklik, takip sisteminin iyi olması olarak sıralayabiliriz.

  Loading...
  İş Birliği İçinde Olduğumuz Sektörler

  Program Hakkında Önemli Detaylar

  Program seans bilgileri.

  • Lokasyon:
  • Saat:
  9:00-17:00
  • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
  • Eğitmenler: