Dale Carnegie Akademi

Hakkımızda Söylenenler

Canlı sanal sınıfların online webinarlardan interaktivite, koçluk ve uygulama anlamında bu kadar pozitif ayrıştığını görmek benim için önemliydi.

Aylin Ketenci - Yetenek Yönetimi Bölümü Dr.Çağlayan Bodur tarafından yürütülen "Çalışan Gelişimini Sanal Sınıf ile Sürdürme" Workshop’undan

"Birçok yüz yüze eğitime katıldım ve birçoğu hiç bu kadar aktif katılımlı olmamıştı ve katılmak içimden gelmemişti. Online bir ortamda yüz yüze iletişim hissiyatı vermiş olmanız çok güzeldi. Katılımcıları sıkmadan onları proaktif bir şekilde eğitime dahil edebiliyor olmanız muhteşem. Emeğiniz için teşekkürler."

Dale Carnegie Canlı Sanal Sınıf

• Dale Carnegie, canlı sanal sınıflarla gelişimin sürekliliğini sağlamaya yönelik olarak sunduğu stratejilerle kurumlardaki eğitim süreçlerine rehberlik ediyor.

• Yeni normalde canlı sanal sınıfların, çalışan gelişiminin sürekliliği için önemli bir enstrüman olduğunu ve webinarlardan pozitif anlamda ayrıştığını düşünüyorum.

Doğan Yıldız - Boyner Grup Eğitim Yöneticisi Kurumların Eğitim ve Gelişim Faaliyetlerinde Çeviklik için ‘Canlı Sanal Sınıflara Geçiş’ Workshopu

  İş Bankası – Liderlik Eğitimi

  Eğitim alanında son derece profesyonel bir kurum olduğunu düşündüğüm Dale Carnegie’den aldığım Yönetim Gelişimi Programı eğitimi kapsamında, sevgili eğitmenimiz Ayperi Babür’e bizlere gösterdiği sabır, aktardığı faydalı bilgiler ve çalışma hayatının yoğun temposu içinde kısa da olsa keyifli bir mola verip kendimizin ve etrafımızdaki insanların farkına varmamızı sağladığı için çok teşekkür ediyorum.

  Ayperi Hanım’ın eğitim boyunca aktardığı doğru örnek olaylar ile ilgiyi hep canlı tutarak bir eğitmen olarak çok başarılı bir performans gösterdiğini, kişisel ve mesleki gelişimime önemli katkı sağladığını belirtmek isterim. Eğitmenimiz büyük bir samimiyetle bizleri sabırla dinleyerek, görüşlerimize kıymet vererek, kendimize doğru soruları sormamızı sağlayarak, insanın içindeki iyiyi ortaya çıkararak hepimizin yüreğine ve hayatına dokunmuştur. Eğitim programının her anından çok büyük bir keyif aldım.

  Saygılarımla,

  Hazine Bölümü Birim Müdürü –

  Türkiye İş Bankası A.Ş.

  “Eğitimlerimizin %30’a yakınını iç eğitmenlerimizle yapıyoruz. İç Eğitmenlerimizin gelişimleri,  hem kurum içindeki eğitim kalitemiz hem de ‘Gelişim Önderleri’ markamızın sağlamlaşması adına çok kıymetli.

  Programa katılan iç eğitmenlerimizden, eğitim ve içerik ile ilgili çok olumlu dönüşler alıyoruz.

  Kurum içinde de duyuldukça programa yeni katılım talepleri gelmeye başladı. Herkesin katkısıyla başarılı bir program geçireceğimize çok inandık.

  Emeğiniz, enerjiniz ve gayretiniz için gönülden teşekkürler.”

  Işıl Sezin Barlas –

  Liderlik ve Saha Eğitimleri Yöneticisi

  “Bu eğitimle hem dünyada canlı sanal sınıf kullanım ve uyum istatistiklerini hem de sanal sınıfa şirketler olarak nasıl bakmamız ve yatırım yapmamız gerektiği konusunda çok değerli bilgiler edindim.”

  Abdullah ALTUNKES –

  THY Havacılık Akademisi – Kişisel Gelişim Eğitimleri Şefi

  • Dale Carnegie, canlı sanal sınıflarla gelişimin sürekliliğini sağlamaya yönelik olarak sunduğu stratejilerle kurumlardaki eğitim süreçlerine rehberlik ediyor

  • Yeni normalde canlı sanal sınıfların, çalışan gelişiminin sürekliliği için önemli bir enstrüman olduğunu ve webinarlardan pozitif anlamda ayrıştığını düşünüyorum

  • Dale Carnegie, yeni normalde online eğitime geçiş için gerekli olan Strateji, İçerik, Eğitmen, Platform, LMS ve Paydaş iletişimi gibi önemli adımlarda bir yol haritası sunuyor

  Doğan Yıldız –

  Eğitim Yöneticisi

  “Canlı sanal sınıfların online webinarlardan interaktivite, koçluk ve uygulama anlamında bu kadar pozitif ayrıştığını görmek benim için önemliydi.”

  Aylin Ketenci –

  Yetenek Yönetimi Bölümü

  İş Birliği İçinde Olduğumuz Sektörler

  Program Hakkında Önemli Detaylar

  Program seans bilgileri.

  • Lokasyon:
  • Saat:
  9:00-17:00
  • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
  • Eğitmenler: