Dale Carnegie Akademi

Hakkımızda Söylenenler

Canlı sanal sınıfların online webinarlardan interaktivite, koçluk ve uygulama anlamında bu kadar pozitif ayrıştığını görmek benim için önemliydi.

Aylin Ketenci - Yetenek Yönetimi Bölümü Dr.Çağlayan Bodur tarafından yürütülen "Çalışan Gelişimini Sanal Sınıf ile Sürdürme" Workshop’undan

"Birçok yüz yüze eğitime katıldım ve birçoğu hiç bu kadar aktif katılımlı olmamıştı ve katılmak içimden gelmemişti. Online bir ortamda yüz yüze iletişim hissiyatı vermiş olmanız çok güzeldi. Katılımcıları sıkmadan onları proaktif bir şekilde eğitime dahil edebiliyor olmanız muhteşem. Emeğiniz için teşekkürler."

Dale Carnegie Canlı Sanal Sınıf

• Dale Carnegie, canlı sanal sınıflarla gelişimin sürekliliğini sağlamaya yönelik olarak sunduğu stratejilerle kurumlardaki eğitim süreçlerine rehberlik ediyor.

• Yeni normalde canlı sanal sınıfların, çalışan gelişiminin sürekliliği için önemli bir enstrüman olduğunu ve webinarlardan pozitif anlamda ayrıştığını düşünüyorum.

Doğan Yıldız - Boyner Grup Eğitim Yöneticisi Kurumların Eğitim ve Gelişim Faaliyetlerinde Çeviklik için ‘Canlı Sanal Sınıflara Geçiş’ Workshopu

  Borusan Makina ve Güç Sistemleri Caterpillar

  Dale Carnegie Eğiticinin Eğitimi;

  Her bir başlık belirtilen alanda kişiyi uzmanlaştırmak için tasarlanmış bir eğitim programıdır. “Eğitim veriyorum, eğitmenliğimi geliştirmem için iyi bir fırsat olabilir mi?” diye düşünenler için kesinlikle önereceğim.

  Eğitmen olmak isteyen profesyonellerin bu işi meslek olarak yapabilmelerini sağlamak amacıyla içeriği ve uygulamalarıyla öğretici ve geliştirici bir eğitim programıdır.

  Borusan Makina ve Güç Sistemleri Caterpillar –

  Senior HR Business Partner

  Bayer Türk Kimya Sanayii – Sunum Becerileri

  Bayer’den “Sunumda Dönüm Noktası” eğitiminize katılmıştım ve bir sonraki hafta da Antalya’da dönem toplantımız vardı, orada da sunum yapmam gerekiyordu.

  Sunumumu tamamen sizin yönlendirmelerinize göre hazırladım, açılışı ve kapanışı bambaşka planladım. Tesadüf şu ki, beni sunum sıralamasında en sona koymuşlar, iki gün full süren sunumların en sonuncusu akşam 6:30 da biten 20. Sunum benimdi!

  Açılışı bunu kullanarak ve çok farklı yaptım, ve yine tesadüf o ki, globaldeki en üst düzey müdürümüz – yani bizim ülke müdürümüzün de bağlı olduğu cluster head- benim sunumumu dinledi. (Sunumu sahaya yaptım ama onda da simultane tercüme kulaklığı vardı).

  Sunum sonunda zaten saha hayran kaldı full alkış koptu çünkü dikkatlerini öyle topladım ki beni dinlediler, sonra Cluster head’in yanına gittim “beni dinlediğiniz için teşekkür ederim nasıl buldunuz?” diye sordum, bana çok etkilendiğini, açılış konuşmamı çok zekice bulduğunu söyleyip teşekkür etti. Hatta bir gün sonra da ülke müdürümüz geldi, “Cluster head senin sunumunu çok beğenmiş, çok etkilenmiş bana bunu ayrıca söyledi teşekkür ederim” dedi.

  Uzun uzun yazdım kusura bakmayın ama öyle mutlu oldum ki öyle başarılı oldum ki sayenizde gerçekten sunumda dönüm noktası oldu bu benim için. Emeğinize, güler yüzünüze desteğinize sağlık. Çok çok sağ olun var olun.

  Umarım yine sizlerden eğitim alma fırsatı yakalarım. Çok harikasınız beni gerçekten çok mutlu ettiniz.

  Strategic Initiatives & Excellence Manager –

  Bayer Türk Kimya

  Mağaza Müdürlerine Yönelik Online Liderlik Gelişim Programı

  Dale Carnegie’ye Mağaza Müdürlerimize yönelik online bir Liderlik gelişim programı ihtiyacımızı aktardığımızda çok hızlı dönüş yaptılar. Özellikle yetkinlik modelimiz üzerinden ihtiyaç duyulan tüm programları kapsayan bir teklifle geri dönüş yapmalarını bizi çok iyi anladıklarını gösterdi. Eğitim içeriği ve destekleyici araçların tamamının dijital olarak uygulanabilmesi de eğitimin verimini arttırdı.

  Eğitim sonunda mağaza müdürlerimizin bu zorlu süreci ve takımlarını daha iyi yönettiklerini görmekteyiz. Mağazacılıkta başarının kritik noktası olan mağaza yöneticilerinin yetkinliklerindeki gelişim bizler de çok mutlu ediyor.

  Media Markt Kurumsal Eğitim

  Kurum ve Liderlik Kültürü Okulu

  Dale Carnegie Akademi ile 2013 yılından bu yana yönetici ve çalışanlarımızın geliştirmek için farklı programlarda çalışmaktayız. 2017 senesinde Dale Carnegie Akademi ile KKB Kurum Kültürü’nün ve Liderlik Kültürü’nün oluşturulması için işbirliği yaptık.

  Dale Carnegie Akademi’yi tercih etmemizin nedeni, kurumumuza özel programlar konusundaki hassasiyeti, kurum kültürünün oluşturulmasında tüm çalışanların katılımını sağlayacak metodolojiye sahip olması ve benzeri çalışmalardaki referanslarıdır.

  Kurum Kültürü ve Liderlik Kültürü çalışmalarının faydalarını çok hızlı bir şekilde görmeye başladık. Çalışmanın hemen sonrasında gerekli aksiyonları hızlı bir şekilde aldık, iş sonuçlarımıza sağladığı faydanın yanında, kurum içerisindeki motivasyon ve enerji de gözlemlenebilir düzeyde gelişti.

  Şişecam Düzcam – Liderlik Okulu

  Şişecam Akademisi olarak, Kurumsal Liderlik Okulumuz kapsamında, 2015’ten beri Dale Carnegie International’ın Türkiye Franchise’ı ile işbirliği yapıyoruz.

  Bu 12 aylık program, kurumsal yetkinliklerimiz doğrultusunda sıfırdan tasarlanmıştır ve kişisel envanterleri, bire bir geri bildirim ve koçluk seanslarını, çevrimiçi gelişim izleme araçlarını, proje çalışmalarını ve sunumlarını ve sınıf içi eğitim modüllerini içerir.

  Gerçek davranış değişikliklerinin (Kirkpatrick, Seviye-3) 360 envanter öncesi ve sonrası yöntemiyle değerlendirildiği bu programı Türkiye’de şu ana kadar 350’den fazla yönetici başarıyla tamamladı. Aynı zamanda, bu yapıyı ve uygulama kodlarını Rusya ve Bulgaristan olmak üzere iki farklı ülkedeki operasyonlarımıza da ihraç ettik.

  Liderlik Okulu hala Akademimizin şu anki portföyünün baskın unsurudur ve gelecekte Dale Carnegie ile olan işbirliğimizi geliştirmek isteriz.

  Saygılarımla,

  Deniz HASANBAS –

  Şişecam Akademi Müdürü

  İş Birliği İçinde Olduğumuz Sektörler

  Program Hakkında Önemli Detaylar

  Program seans bilgileri.

  • Lokasyon:
  • Saat:
  9:00-17:00
  • Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
  • Eğitmenler: