Dale Carnegie Akademi

Canlı Sanal Sınıflar

Dale Carnegie Canlı Çevrimiçi eğitim programlarının başarıyla yürütülmesi için seans süresince bir eğitmen ve bir prodüktör görev alır. Her ikisi de Dale Carnegie sertifalı eğitmenleridir. Bu eğitmenler, Dale Carnegie eğitmenlik sertifikasyonuyla birlikte, aynı zamanda dijital eğitmenlik yetkinliklerini de belgeleyen dijital sertifikasyona da sahiptirler. Prodüktör eğitmenin görevi ise, programın tüm teknik düzeninin sorunsuzca akmasını sağlamaktır. İşte bu yüzden, Dale Carnegie gerçek zamanda, etkileşime açık, canlı çevrimiçi sınıf programlarıyla özel bir yere sahiptir.

Dale Carnegie, katılıma açık sınıf içi eğitimlerde olduğu gibi Canlı Çevrimiçi eğitimlerde de farklı gün ve saatlerde katılabileceğiniz eğitim program ajandası sunar. Kurumlara özel hazırlanan çevrimiçi eğitimlerde de, kurumun isteklerini göz önünde tutan talepleri görüşülür ve buna göre eğitim, gün ve saati belirlenir. Katılımcılar internet bağlantısı olan ofis ya da evden rahatlıkla programa bağlanabilirler. Programa bağlanabilmeleri için kendilerine bağlantı linki gönderilir.

Dale Carnegie canlı çevrimiçi eğitimlerini ayrıştıran en önemli nokta seans süresince interaktif koçluk uygulanmasıdır. Çünkü Dale Carnegie dijital sertifikasyonunda özellikle eğitmenlerin koçluk yetkinliklerine odaklanılır. Böylece tıpkı sınıf içi eğitimleri gibi, çevrimiçi programdan mezun olan katılımcılar iş hayatlarına yönelik keşifler yaparlar ve bu konuda hangi adımları atacaklarını fark ederler. Dale Carnegie Canlı Çevrimiçi programları hakkında yapılan bir araştırma, katılımcıların %100’nün programda kendi iş hayatlarındaki rollerine uygun içeriğe ulaştıklarını göstermiştir. Hatta %98’i sonuç almak için yeni bir bakış açısı elde ettiğini ifade etmiştir.

Günümüz iş dünyasında zaman, kalite ve maliyet üçgeni çok daha fazla önem kazanmıştır. Özellikle pandemi sürecinde evden çalışan ekiplerde gelişimin aksamadan yürütülmesi için maliyet daha önemli bir faktör olarak ön plana çıkmıştır. Canlı çevrimiçi programlar, lokasyon ya da seyahat gibi maliyetleri minimize ederek, internetin olduğu her yerden katılımcıların programa bağlanmasını sağlar.

Dale Carnegie, size tıpkı sınıf içinde olduğu gibi iş hayatınızda performans dönüşümü sağlayacak alanlarda canlı çevrimiçi program çeşitliliği sunar. Liderlik, satış, sunum teknikleri, iletişim ve eğitmenlik yetkinliklerini geliştirmeye yönelik 70'e yakın konu başlığı bulunmaktadır. Bunların içerik ve teknik alt yapısını hazırlamak özen gerekmektedir. Çünkü sınıf içinde bu konu başlıkları güçlü bir tecrübeye sahip Dale Carnegie, aynı başarıyı canlı çevrim içinde de yakalayabilmek için, bu içerikleri dijitale aktarmıştır. Kurum, takım ya da bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda bu 70'e yakın içerik birleştirilerek özelleştirilmiş bir programa da dönüştürülebilir.

Sanal Takımlara Liderlik Etmek

Bu iki bölümden oluşan, altı saatlik program ekip liderlerine sanal takım yönetmelerine yardımcı olacak bilgi ve becerileri kazandıracaktır.

Online Etkili Sunum Nasıl Yapılır?

Dale Carnegie prensiplerini uygulayarak, teknolojiyi ustalıkla kullanarak ve etkili görseller oluşturarak çevrimiçi sunumları daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Etkin Sanal Toplantılar

Bu hızlandırılmış, interaktif eğitim ile bir sonraki online toplantınızı daha etkin hale getirmek için hangi aktiviteleri kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Değişimi Etkin Yönetmek

Değişen bir kurumu yönetmek hem zorlayıcı, hem de zaman alıcı bir sorumluluktur. Bu eğitimde değişimin zorluklarını ve sıklıkla yapılan hataları inceleyeceğiz.

İş Yeri Stresini Yönetmek

Endişelenmeyi bırakıp tüm potansiyelinizle çalışmaya başlayabilmek için şu anki stres tepkilerinizi değerlendirmeyi öğrenin.

Kurumlar İçin Sanal Sınıflara Geçiş

Sizlerin de çok iyi bildiği gibi bir kurumun eğitim ve gelişim faaliyetlerini planlamak ve yönetmek, bunun için gerekli kaynakları oluşturmak kendi başına yeterince zor bir konudur.

Liderlik Potansiyelinizi Geliştirin: Yapmayı Bırak, Liderliğe Bak

Değişime öncülük etmeye, yeni inisiyatifler almaya ve ekip üyelerinizi en iyi performans gösterenlere dönüştürmeye hazır olun.

Katalog Eğitimi

Sürekli gelişim ve öğrenmeyi destekleyen bir çalışma ortamı ve kültürü oluşturmak
SİZİN ELİNİZDE.

Dale Carnegie Canlı Sanal Sınıf eğitimleri, gerçek zamanlı, çalışanların becerilerini geliştirebilecekleri, dijital eğitim sertifikalı iki eğitmen tarafından yürütülen programlardır. Dale Carnegie, tüm dünyada son yıllarda bu konuda ciddi bir hazırlık yapmış ve bunun alt yapısını hazırlamıştır. Eğitim kataloğunda yer alan eğitimleri, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Dale Carnegie sertifikalı eğitmenler tarafından alabilirsiniz.

Konu başlıklarına göre  Canlı Sanal Sınıf Eğitim Kataloğu'muzu indirmek için tıklayın.

#Siz Buna Değersiniz

Dale Carnegie Uzaktan Çalışma Modeli

Liderler çalışanlar arasında silolaşma potansiyelini ortadan kaldırmak, değişimi yönetmek ve yönetimsel karar alma becerilerini geliştirmek zorundalar.

Dale Carnegie Uzaktan Çalışma Modeli size bu uygulamanın kritik başarı anahtarlarını sunmaktadır.

Eğitim endüstrisi liderinden interaktif canlı sanal sınıf eğitimleri

Dinamik Öğrenme Tecrübesi

Dosyayı indirmek için

buraya tıklayın

10 yıldan uzun bir süredir Dale Carnegie, dünyanın en büyük organizasyonlarında çalışan neredeyse 125,000  kişiye canlı sanal eğitimleri verdi. Dale Carnegie’nin sanal sınıf eğitimleri klasik hoca konuşur öğrenci dinler tarzını kırarak herkesin katılımını sağlayan bir canlı, interaktif sosyal öğrenme tecrübesine dönüştü.

Bize Ulaşın

Online çözümlerimiz konusunda daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın. Danışmanlarımız en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir.

 

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon: İstanbul
• Saat:
9:00-16:00
• Tarihler: 01/03/2022 – 02/03/2022
Tür: Sınıf İçi

Program Hakkında Önemli Detaylar

Program seans bilgileri.

• Lokasyon:
• Saat:
9:00-17:00
• Tarihler: dd/aa/yyyy – dd/aa/yyyy
• Eğitmenler: